Zawsze mi się wydawało, że kojarzę go z jakichś starych polskich filmów lub seriali. Cały dzień się oszukałem i w końcu mam. Młodsza wersja Stefana Friedmanna jak nic :D
Za rolę w Krainie Tygrysów powinien dostać oskara za postać drugoplanową. Miał też swoje kilkanascie minut w filmie Pierwszy Śnieg. Naprawdę bardzo dobry aktor, nie rozumiem dlaczego ma tak niską średnią.