Sigourney Weaver

Susan Alexandra Weaver

8,1
38 525 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sigourney Weaver

Alieny rządzą!

użytkownik usunięty

Którą część "Obcego" lubicie najbardziej? Ja "Przebudzenie". W ogóle Siggy to moja ulubiona aktorka :)

Przebudzenie ci sie podoba? Dla mnie to straszna kupa...

użytkownik usunięty
O_R_M_O_cat

To która część jest wg ciebie "nie kupą"??

Moja ulubiona aktorka :-) ale jeśli chodzi o Obcego to IV część jest w porównaniu do reszty bardzo słaba, mi najbardziej podoba się Obcy 3

użytkownik usunięty
_Pablos_

Heh, mnie 3 część wkurzyła trochę przez tych facetów w więzieniu. I ogólnie, otoczenie nieciekawe. Ale koniec był niezły.
1 część trzymała w napięciu - nie było wiadomo, co się stanie, takie pierwsze "spotkanie" z obcymi.
2 część - przypominała klasyczną strzelankę :). Ale ogólnie była ok.
4 część - nie ten sam klimat, ale poszczególne sceny extra, np. pod wodą :D.

użytkownik usunięty
_Pablos_

Heh, mnie 3 część wkurzyła trochę przez tych facetów w więzieniu. I ogólnie, otoczenie nieciekawe. Ale koniec był niezły.
1 część trzymała w napięciu - nie było wiadomo, co się stanie, takie pierwsze "spotkanie" z obcymi.
2 część - przypominała klasyczną strzelankę :). Ale ogólnie była ok.
4 część - nie ten sam klimat, ale poszczególne sceny extra, np. pod wodą :D.

1.Obcy: przebudzenie
2.Obcy: Decydujące Starcie
3.Obcy: ósmy pasażer Nostromo
4.Obcy 3

To prawda świetna aktorka a jesli chodzi o Obcego to zdecydowanie Obcy-Decydujace starcie wymiata kapitalny film i jej rola w nim ogladalem go 12 razy i ciagle mi sie nie nudzi, 10 na 10.

Najlepsza część...hmm..zdecydowanie "Obcy- decydujące starcie"...po prostu rewelacja..."Przebudzenie" niestety u mnie na ostatnim miejscu (nie biorąc pod uwagę "Obcy kontra Predator" oczywiście)

teiks

"Aliens" było zdecydowanie najlepsze. Ripley paląca gumy opancerzonym transporterem i wymachująca giwerą wymiata! "przebudzenie" jak już wcześniej ktoś trafnie zauważył - to straszna KUPA!

użytkownik usunięty
teiks

No1. ALIENS - czyli po naszemu " Decydujące starcie"
No2. Alien - czyli pasażyr bez bileta :)
No3. Resurection - czyli Przebudzenie, za Jean-Pierre Jeunet`a i zdjęcia podwodne - reżyseria wymiata
and the: Last Alien3

Moj ukochany to OBCY 3 - Dzis mialam uczte.......

Ale wszystkie sa obledne!!!!
Uwielbiam te kobiete i moge patrzec na nia bez przerwy...

Ja mam wszystkie 4 :D hehe czasem robie se seansik i oglądam 4 na raz-schodzi cały dzień,ale jest za to co oglądać. Cenie wszystkie części, każda ma coś wyjątkowego :)

nighta_day

Dla mnie również 3 część jest najlepsza, a co do 4 to mam mieszane uczucia, niby mi sie podoba ale to co pokazali na samym końcu ... za to powinni palić żywcem.
Pozdrawiam.

PaczEgg

Eh, moim zdaniem wszystkie części ustępują "Dwójce" - doskonała akcja, zabawne, ciekawe i intrygujące postacie, no i oczywiście masowe szturmy Alienów - dzięki temu oglądąłem film z zapartym tchem.

DEVIL_JIN

Szukam w programie TV kiedy bedzie IV i nie widze!!!!!
Czyzby pomineli te czesc???
Jestem zawiedziona....

O tak zastanawiającym jest fakt iż nie emituję Przebudzenia.

Jak na tą chwilę to najbardziej mnie stresował(w dobrym tego słowa znaczeniu) Obcy 2. Trójka była trochę jakby to ująć "nie w tym klimacie", chociaż większość twierdzi inaczej, ale ja zawsze byłam "inna" :) Czwórka... pamiętam, że jak to kiedyś oglądałam to mi się podobało, ale chyba nie miałam wtedy żanego porównania. Się zobaczy. Jedynka jest w porządku.

Zaś sama pani Sigurni... bardzo ją lubię. Świenie gra zarówno w komedi(Wielki podryw) jak i w znanym chyba każdemu Obcym. Co według mnie zaliczać można do wielkiego talentu.

Narya

Juz kiedys puscili cykl bez Przebudzenia.....
Pamietam, ze w 2002 poszla cala seria i czekalam na kazda czasc z niecierpliwoscia.....

Siggi jest niesamowita i moge ogladac kazdy film z nia....

przepiekna rola w "Goryle we mgle"...

Mam to samo co przedmówiczyni. Mogę obejrzeć każdy film z Sigurni - jakikolwiek on by nie był. Szkoda tylko, że nie zagrała w jakiejś zastraszającej liczbie filmów - a czas przecież mija nieubłagalnie.

Sigurni bardzo ładnie śpiewała Back in the USSR :)

Narya

Narya !!!
Jak mozna sie z Toba skontaktowac?????

Na wiele rozmaitych sposobów. M.in. emajlem: ola.narya@wp.pl bądź też na gg, ale to już nie na łamach całego filmwebu :)
W takim razie zostaje meil.

Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Narya

1. Przebudzenie i Ósmy Pasażer
2. Aliensy ;) Decydującwe starcie
3. Część Trzecia ... ;/ wg mnie do kitu

użytkownik usunięty

1-Aliens
2-Alien
3-Alien 3
4-Alien: Resurrection

Pozdro!

U mnie to w sumie jak w kolejnosci postawania: Alien, Aliens, Alien 3 i ALien: Ressurection.

"Przebudzenie" to kupa! pierwsze 3 części są rewelacyjne. trudno ocenić która z nich najlepsza. każda ma w sobie coś niezwykłego.
pierwszą lubię najbardziej za reżyserię
drugą za pomysłową akcję
trzecią za klimat i muzykę
czwartą mógł wyreżyserować ktoś inny, może wyszłoby lepiej (reżyser sam się przyznał ,że nigdy nie był zainteresowany Alienami, nakręcił film na "zlecenie")

użytkownik usunięty
michi468

RE: up ^

Przyznał się, że nigdy nie był zainteresowany Alienami? Ciekawe, skąd o tym wiesz.
Ja tam lubię Przebudzenie. Sceny podwodne są najlepsze ^^
Trzecia za to ma u mnie ostatnie miejsce. Zawszone więzienie pełne psychopatów, a pośród tego wszystkiego Ellen i obcy :/. Chyba nigdy nie uda mi się wykrzesać z siebie sympatii dla tej części. Jedyne, co mnie ruszyło, to pogrzeb Newt i Hicks'a oraz scena na końcu.
Pozdrawiam :-)

1. ALIEN
2. ALIEN 3
3. ALIENS
...
...
...
44.ALIEN - ressurrection

michi468

1. Obcy 3 (wersja rozszerzona)
2. Aliens
3. Przebudzenie
4. Nostromo - niestety dawno ta część widziałem, ale na pewno pójdzie w górę jak się dorwę do wersji reżyserskiej;)

Zdecydowanie III
Wspaniały drugi plan (Charles S. Dutton, Charles Dance, Lance Henriksen, Pete Postlethwaite) i świetny klimat.

CZUBEK

Ooo czyżby moja kochana Ripleycia?? xD
Tutaj Doris xD
halo halo ziemia do Ripleyki!:P

Sigourney czczę Cię za Aliena...przede wszystkim "za 8 pasażera Nostromo"

chop_suey_2

Czwórka nie była za dobra. Można obejrzeć, ale w porównaniu do trzech pierwszych części wypada kiepsko. Sam nie wiem, która część była lepsza. Wiem za to, że nie lubię Winony Ryder i tego zmutowanego potworka z zadartym nosem.

użytkownik usunięty
Dryden

Według mnie 3 oraz 2 były najlepsze! Trzymały w napięciu oraz były efektowne ( w sumie kazda czesc Obcych jest efektowna ;p )

Też bardzo lubię "przebudzenie" ma bardzo fajny, specyficzny, lekko groteskowy klimat. Oczywiście cała seria jest świetna, jedynka najlepsza (10/10) a najsłapsza trójka ("tylko" 8/10- za to że za bardzo przypomina jedynkę i nic nowego nie wprowadza do gatunku). Weaver wygląda nieźle i sam chciałbym być w takiej kondycji kiedy będę miał tyle lat co ona. Nadawała by się do piątej części obcego, która moim zdaniem mogłaby powstać jako ostatnia i podsumowująca. No ale wiadomo. Teraz stawia sie na takie tanie efekciarstwo jakie mamy w AvP, Transformers czy Spiderman. Tak niesamowite filmy jak Alien są dla dystrybutorów zbyt ryzykownym przedsięwzięciem.

joanson

1. obcy 2
2. przebudzenie- inne od innych ale mi odpowiadalo, no mzoe poza koncowka...
3. jedynka za klimat
4. obcy 3, ktory kompletnie mi nie lezy

jakub_91

Kultowa seria ;)

Mi się bardzo podobają wszystkie części Obcego. Każda ma w swojej klasie 10/10 i to głownie dzięki S.Weaver,bo to jedna z najbardziej zajebistych postaci kobiecych w kinie!

P.S Nie uważam 4 za "kupę",bo postać Ripley fajnie pokazano-moment z klonami b. ciekawy,jak i jej przemiana za sprawą domieszki obcego.

uwielbiam 2 i cieszę się,że mogłam całą kolekcję alien obejrzeć z moją córką ,której ten film też się podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones