Sigourney Weaver

Susan Alexandra Weaver

8,1
38 525 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sigourney Weaver

Jestem na 90% pewna, że ona w nim grała. Opowiada on o romansie nauczycielki(?) z uczniem,który dostaje na jej punkcie obsesji i, z tego co kojarzę, goni ją pod koniec filmu z pistoletem po schodach..kojarzy ktoś?

ew2341

pierwszy na myśl mi przyszedł "Debiutant" :):)

kam001

niestety, to nie to. poszukiwany film był raczej dramatem lub thrillerem z elementem romansu..ale i tak dzięki za sugestię :)

ew2341

jeszcze troche poszukam :), ale jaz znajdziesz to proszę daj znać bo sama jestem ciekawa :):)

kam001

dzięki, że próbowałaś. debesciak777 udało się odgadnąć. To "Fatalny romans". Daję znać jak prosisłaś :)

ew2341

Dziękuje Ci bardzo :P:P nie często spotyka się słownych ludzi na fw :P:P
Pozdrawiam :P:P

ew2341

Cedar Rapids ?? ale z tego co pamietam to tam sie nie ganiają z pistoletem :D

kam001

niestety;( to komedia, a tamten był dramatem. przypomniałam sb, że nauczycielka miała chyba coś po 40-stce, a ten chłopak był studentem 18-20 paroletnim. najpierw był burzliwy romans, dla kobiety wydający się zupełnie niewinny i niezobowiązujący, a dla chłopaka zmienił się najpierw w miłość potem w obsesję. pamiętam też scenę jak on wybiega za nią w samych bokserkach przed dom i woła do niej, że ją kocha, a ona to wyznanie ignoruje..jak będziesz mieć jakiś inny pomysł to daj znać :)

ew2341

hmmm ... oko cos jeszcze pomyslę :):)

ew2341

też szukałam filmu o takiej tematyce... inni podawali mi "Fatalny romans" albo " Notatki o skandalu"może o któryś z tych Ci chodzi, chociaż w nim nie gra ta aktorka... niestety żaden to nie film którego ja szukałam. Pamiętam, że nauczycielka była blondynką, miała chyba męża ale coś się z nim stało... no i jakaś scena z zamarzniętym jeziorem była... ale nie wiem czy nie mylę filmów, bo oglądałam go baaaardzo dawno ;/

debesciak777

Wielkie dzięki debesciak777. Chodziło mi dokładnie o "Fatalny romans". Jesteś wielka:)

ew2341

A nie ma za co ;) Miłego oglądania życzę ;)

debesciak777

napewno chodzi o COPYCAT, bardzo dobry film z Holly Hunter rowniez w glownej roli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones