Sigourney Weaver

Susan Alexandra Weaver

8,1
38 755 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sigourney Weaver

Ellen Ripley

użytkownik usunięty

Najbardziej kultowa postać kobieca w całej historii kinematografii i nie ma chyba takiej drugiej która mogłaby się z nią równać. No może ewentualnie Czarna Mamba z Kill Billa, a tak to cała reszta daleko w tyle.

użytkownik usunięty

dobry żarcik nie jest zły

Żaden żarcik. To jest najbardziej kultowa postać kobieca. I już nikt i nic tego nie zmieni.

Corderosa

Zgadzam się

użytkownik usunięty
Corderosa

Jest jeszcze Sarah Connor która jest IMO lepsza.

Corderosa

Zgadzam się, jedna z najbardziej kultowych kobiecych postaci..Sarah Connor owszem, ale Ripley jest chyba bardziej wyrazista..

Morti88

Mi się strasznie nie podobała w obcym bo jest poprostu
brzydka

Czakuu

Nie ma brzydkich kobiet. A tu oceniamy grę, a nie urodę.

Morti88

Jeżeli chodzi o grę nie mam zastrzeżeń ,,Nie ma brzydkich kobiet''
Brzydkie kobiety są oj są...

Czakuu

Nie ma, tylko wina czasem brak;P

Morti88

hehe... Dobre podejście do życia :) A, co do Ripley... Tego nie da się opisać... Ona jest postacią, którą każdy (no, przynajmniej facet, bo kobiety, to inna bajka... :)) powinien znać! Dokładnie. Wyrazista, ma w sobie coś intrygującego. Ona jest, jak.. Myszka Miki dla dzieci, czy coś takiego... :P

Angela4b

Myszka Miki, co za porównanie;P Myślę że każdy fan gatunku horror s-f powinien ją znac:)

Morti88

Wiesz, o co mi chodziło z Myszką Miki :) Nie wiedziałam jaki inny przykład dać :)
Co prawda, to prawda

Angela4b

Jasne:)

Morti88

hehe :)

zgadzam sie.

użytkownik usunięty

100% racji
--------------------
1. Ellen Ripley
2. Czarna Mamba
3. Sarah Connor

użytkownik usunięty

To prawda, ale jak napisali inni użytkownicy jest jeszcze jedna kultowa kobieta "Sarah Connor"

popieram w 100%! Ellen Ripley żadna nie przebije!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones