Sigourney Weaver

Susan Alexandra Weaver

8,1
38 695 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sigourney Weaver

uwielbiam ją i nie tylko że lubię wysokie,ale dla mnie jest najseksowniejszą kobietą po 50-tce.mozecie się ze mną niezgodzic ale ona jest poprostu boska i jest najdolszalszą,przepiękną kobietą mającą już zapewne doświadczenie we wszystkim. Sigourney wogóle się niestarzeje,nadal mnie pociąga i perfekcyjnie zachowuje urodę.to jedyna kobieta która będzie pociągająca do samej śmierci(przynajmniej dla mnie). najbardziej podobała mi się w 2-jej i 4-tej części Obcego gdzie poprostu powaliła mnie swoją atrakcyjnością.tylko ona potrafi obudzic we mnie aż taką erekcję.nieraz sobie wyobrażam jak stoi naga przy mnie i trzepie mi pałkę do bólu. ubóstwiam tę kobiete ponad wszystko.

Walker_

zgadzam sie z Tobą Walker,ona ma to coś i też zdarzały mi się podobne wizje i wyobraźnie.jest nadal piękna,wysoka i ma niezłe cialo które chciałby miec dla siebie niejeden.

sumi_88

Sigourney jest najseksowniejszą kobietą we wszechświecie i tak bedzie zawsze.ma prawie 60 lat a wygląda na 30.jest niezwykle podniecająca i piękne ma te długie nogi.jest warta grzechu.efektownie mi wali konia w mych marzeniach.kto o niej podobnie sądzi niech sie śmiało wpisuje... .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones