Slash

Saul Hudson

8,5
67 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Slash

fajny facet..., chociaz nie ma za bardzo fajnego ryjka..., ale dobrze ze sie wlosami przykrywa.., to przynajmniej nie widac..heh.., tak wlasciwie.., to nawet nie wiem co o nim mowic..., wiec.., no na pewno fajnie gra..heh.., to wszystko co o nim wiem.., niee. , co tu duzo ukrywac?...., fajny koles i starczy..:)))..

__1064aka

co do tego ze sie włosami przykrywa to proponuje spojrzeć na Sadako ( The ring)

__1064aka

Absolutnie najfajniejszy gościu w showbiznesie....piękny i do tego jeden z najlepszych gitarzystów......ech

__1064aka

a jak dla mnie nie dość że genialny wirtuoz wiosła, to w dodatku przystojny!

raissa_

no, BYŁ piękny ale teraz ma obrzydliwe zmarchy i jest juz troche siwy... wspaniały gitarzysta, tylko szkoda, że nie nie gra już w Gunsach;(

Diglet

Hmm,jak nie wiesz co napisać to najlepiej nic nie pisz.

matybunia

Dokładnie to samo miałam napisać jak przeczytałam post założyciela tematu...

__1064aka

Pieprzysz, że szkoda, że nie gra w Gunsach. Axl rozwalał zespół przez długi czas a teraz grają tylko stare hity, płyta wychodzi od ponad dekady. A Slash i Velvet Revolver sobie świetnie radzą.

livemateusz

Slash BYŁ piękny, macie rację.
Teraz po odwyku trochę przytył ale mam nadzieję, że wróci do starej formy. ;)
Uwielbiam gościa i stare Guns and Roses

__1064aka

Slash jest wybitny, kocham jego solówki ( z November Rain zwłaszcza). Co do urody - ja nie mam o nim zdania, ale moj koleżanka uważa, że jest bardzo seksi, także ... różne są gusta i tego się trzymajmy.

geefri

twoja koleżanka ma świętą rację :D... !

__1064aka

Niezbyt inteligentny ten wpis założycielki (?) tematu. Slash jest po prostu zajebisty - bez względu na to jak wygląda.

gugugg

dokładnie ! ja się pytam: co ma wygląd do tego jaki zawód wykonuje? ważne, że jest w tym NAJLEPSZY!

rozumiem, że wygląd może i potrzebny jest popowym gwiazdkom, ale nie kolesiowi, który który już jest legendą i prawdziwi fani kochają go za to jaki jest ^^
kij z tym że mu się przytyło !

miejmy nadzieję, żen GnR wróci w starym składzie, a Axl przestanie świrować :)

__1064aka

W ogóle się nie ceni i nagrywa z personami na najniższym poziomie (nawet niższym niż jego). Poza tym fani uczynili go udręczonym po odejściu z Gunsów i zarazem Axla najgorszym człowiekiem na ziemi. Nie mam szacunku do tego człowieka, poza jego dorobkiem w zespole. Twarz zasłania lokami od zawsze byśmy nie musieli się katować widokiem jego mordy a'la Sigal.

HeatherSweet

Twarz zasłania lokami od zawsze byśmy nie musieli się katować widokiem jego mordy a'la Sigal.

haha fajne spostrzeżenie :) on teraz rzeczywiście wygląda jak "Sigal", no ale w młodości wyglądał całkiem OK a i tak zasłaniał twarz lokami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones