Sofia Black-D'Elia

Sofia Joelle Black-D'Elia

6,8
1 572 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sofia Black-D'Elia

Co do aktorki - jest całkiem spoko. Co do postaci - kto w ogóle wpadł na pomysł, żeby amerykański Maxxie był dziewczyną?! Popaprane.

karolaajn

Też tego nie rozumiem -.-" Chociaż Tea była jedyną osobą w tym serialu, której nie miałam ochotę walnąć w twarz (w senie "zbeszcześciłeś/aś Tony'ego/Sida/Michelle/Cassie/Chrisa" itp.). Pewnie dlatego, że jednak się od siebie znacznie różnili (w sensie Maxxie i Tea).

trix12

Też mnie to poirytowało... ale jednak Tea lubię najbardziej z Skins US (tylko właściwie to tego nie da się nazwać "Skins"...). Jak można było w tak bezczelny sposób zrujnować Chrisa, EFFY!, Sida i Tony'ego?!?!?!
Nie pojmuję... totalne gófno.

*Cholera! Jak mogłam zapomnieć o naszym "Oh, wow, lovely"... Caddie is sucks. America is sucks.

littlemonsterlg

jeśli chcesz używać języka angielskiego, to naucz się nim posługiwać :)

Cukss

Jestem w trakcie jego nauki. Dziękuję ; >.

littlemonsterlg

Moim zdaniem dobrze, że zmienili tę postać tak diametralnie.. Ja nie mogłam przebrnąć przez pierwsze odcinki bo tam wszystko było identyczne jak w pierwotnej wersji i moim zdaniem bez sensu byłoby wszystko zrobić dokładnie tak samo..

koko_chanel

To mam na myśli, że wszystko było skopiowane z pierwszych odcinków. Według mnie powinni zmienić ich imiona na jakieś zupełnie inne, a nie jakieś przekształcenia, jak Effie - Eura o.o, Cassie - Caddie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones