Sofia Hublitz

6,6
1 219 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sofia Hublitz

Ciekawe czy teraz w każdym serialu będą wciskać mega brzydkich ludzi, żeby poprawność polityczna się zgadzała, bo przecież nikt nie może być pokrzywdzony. I ja rozumiem jakby jej gra aktorska była zachwycajaca, że widz zapomina o jej urodzie. Ale nie. Gra tak sztywno, że praktycznie nie da się tego oglądać. A scena w której jacyś faceci na nią gwiazdali mnie rozszmieszyła do łez. Ładne naginanie rzeczywistości. I tak Ja też jestem brzydki dlatego mówię z własnego doświadczenia.

Drusix

Przecież ona jest zajebista, po prostu masz ujowy gust ;)

znafcafilmowy

Oczywiście :D

Drusix

Może nie jest śliczna, ale brzydka też nie jest, ani seksowna. Moim zdaniem po prostu jest :D Niczym szczególnym się nie wyróżnia...

Drusix

Nie ma brzydkich kobiet. Są mniej lub bardziej zadbane.

Drusix

Co ty za pierdoły wypisujesz

Drusix

Ona jest brzydka? Chłopie widzę, że poprawność politycznie Ci łeb przeryła, że takie głupoty wymyślasz

KuCzy93

Czlowieku, ona wygląda jak facet. Masz Ty oczy?

Drusix

Czekałem aż ktoś to powie

Drusix

Nie ma klasycznej urody ale jest w niej to coś, ma ten magnetyzm, wygląda jakby była świetna w łóżku

Drusix

Ona mi przypomina Brana Starka,

Misook

Tak! Faktycznie :D

Drusix

Ma specyficzną urodę, ale jest bardzo atrakcyjna moim zdaniem. Poza tym ile ona ma lat - 19? Może nie oceniaj dziewczyny, a poczekaj aż będzie kobietą?

Drusix

A skąd pomysł, że aktorki muszą być ładne? W normalnym życiu spotykasz tylko piękne kobiety? Poza tym jakoś brzydkich aktorów jest pełno i nikt ich nie ocenia pod względem wyglądu tylko gry. Masz dobrze zryty beret…

Asia101993

Dokładnie,osobiscie mam dosyc oglądania na ekranie tylko modelek i pięknych męzczyzn,o wiele bardziej jest realnie gdy aktorzy mają przeciętną urode.

Zresztą ten post jest strasznie chamski,dziewczyna ma urodę jaką ma,jeszcze dojrzewa a moim zdaniem i tak jest ładna,dobra figura,zadbane włosy itd.

Drusix

i tak twój gimnazjalny daktyl stałby na baczność, gdyby się dosiadła do ciebie w autobusie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones