Sonia Bohosiewicz

6,9
17 304 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sonia Bohosiewicz
wuj_Jozef

Leci jedyneczka i to z czystym sumieniem, bo w niczym oprócz zwiastuna do Kału Wawa jej nie widziałem. Jak coś innego zobaczę i będzie dobra, to może zmienię zdanie.

wuj_Jozef

to na prawde przykre patrzec jak dobra aktorka gra w takich zalosnych gniotach.

Enemie

Sama chce. Dla niej ważniejsze są gigantyczne pieniądze niż szacunek widzów.

wuj_Jozef

No i o to chodzi - żeby robić hajs. A nie siedzieć przed komputerem i pieprzyć głupoty.

Nabrut

O, nie. Nie cenię aktorów, którzy nie cenią widzów. I mam prawo to krytykować.

wuj_Jozef

Masz prawo, ale co to ma do rzeczy, że aktor zagrał w słabym filmie? George Clooney przez całą karierę grał w produkcjach klasy B (z kilkoma wyjątkami). Dopiero jak ma dużo kasy, dobiera filmy według ich jakości.
Myślisz, że aktorzy będą klepać biedę tylko po to, by zadowolić widza? Pierwszorzędne dla większości ludzi jest ustatkowanie się i utrzymanie rodziny. A rola w słabym filmie to łatwe kilkadziesiąt tysięcy za 2 tygodnie pracy.

Nabrut

Jeżeli dla kogoś ważniejsze są kolejne tysiaki (TzG, serialiki, teatr, trochę filmów - Sonia B. biedy nie klepie) niż szacunek widzów, to nie mam zamiaru płacić za oglądanie takich aktorów. Sonia ma już taką popularność i dochody, że może pozwolić sobie na wybór filmów, ale bierze wszystko jak leci na wzór Szyca, Karolaka i innych. Dlatego ja mówię dziękuję - czekam na aktorów, którzy szanują widza i nie biorą byle czego. Na żaden film z panią Bohosiewicz nie wydam ani złotówki. Nigdy.

Nabrut

Chciałem tylko powiedzieć, że się z tobą zgadzam.

Enemie

w polsce nie ma aktorów i aktorek

panika1

I stąd ta panika?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones