Sonia Bohosiewicz

6,9
17 228 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sonia Bohosiewicz

Ludzie mówią że jest wspanała,że jest sexy,ludzie?nie to tylko tv tak twierdzi.
Tęga z wyglądu nieciekawa postać

marcepun

Wygląd jest kwestią względną, zależy co kto lubi.
Na pewno nie jest tęga, tęgi to jest Ryszard Kalisz na przykład. Sonia jest bardzo kobieca, a przy tym ma inteligencję wymalowaną na twarzy, czym polskie aktorki się mogą rzadko poszczycić.
Seksowna, ładna, bystra i apetyczna.

realkriss

Pewnie że tak! Nie wiem co mówi tv, oni i tak kłamią nawet jeśli mówią prawdę. Sonia jest piękna i bardzo kobieca. A poza tym fest i humor, i inteligencja. Myślę że ona i jej podobni aktorzy są godnymi następcami naszych najlepszych aktorów, już "dinozaurów".

aule83

A ja wcale nie sądzę, że ona jest jakąś sex- bombą, ale właśnie ja ją lubię bo nie jest chudą szkapą tylko normalną ładną kobietą.

spqr17

nie jest już taka gruba .. wgl nie jest gruba, jest SEXY , tak uważam ;)
śliczna.

kawaaii14

sexy nie sexy ale grać potrafi i umie się wcieli w swoją postać

marcepun

jest "duża" dziewczyna ale nie jest tłusta, tylko przyjemnie zaokrąglona. Poza tym ostatnio wyraźnie zeszczuplała. Bardzo mi się podoba nawet mimo iż co do zasady bardziej podobają mi się szczuplejsze kobiety. Robi wrażenie osoby bardzo sympatycznej, ma miłą wesołą twarz.

marcepun

Uważam że ma w sobie coś intrygującego. Trochę coś z trzpiotki, trochę zmysłowości...i nie uważam by była gruba (co to w ogóle za słowo). Jest zwyczajna a jednocześnie interesująca. No ale każdy ma prawo do własnego sądu :)

marcepun

Przecież niedawno dziecko urodziła. W "rezerwacie" jakoś nie wyglądała tęgo. A z reszta nie interesuje mnie wyglad a zdolnosci. A SOnia je ma. Genialnie zagrala w "Rezerwacie" czy "Jeszcze nie wieczór". Uwielbiam na nią patrzec jak potrafi z lekkości zagrac wszystko. Jest wspaniała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones