Sonia Bohosiewicz

6,9
17 228 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sonia Bohosiewicz
fanklub

Nie zgadzam się z Tobą, aktorka ma piękne ciało, ładne zaokrąglenia, ale na pewno nie jest gruba! Ty chyba w życiu nie widziałeś/aś grubej osoby.

jaj0

Popieram
Wcale nie jest gruba może nie wygląda jak anemiczka ale nie jest gruba...
Jest w sam raz można powiedziec
I bardzo podobało mi się jak grała w filmie ;)

fanklub

Sonia ma piekne cialo i wogole jest piekno kobieta...i do tego utalentowana!

fanklub

Jak mnie rozwala pisanie o kimś, że jest gruby. Czas dorosnąć dzieciaki i stosować konstruktywną krytykę popartą wyraźnymi argumentami.

bollyanka

dla autora wątku zacytuję "Misia": "Miech pan idzie do lekarza, od oczu!"

fanklub

gruba? przepraszam, ale że niby z której strony?? brzydka też nie jest, nie wiem, o co ci chodzi. i, owszem, jest dobrą aktorką.

fanklub

hah teraz się ośmiezyłeś xD
skąd mozesz wiedziec jaką jest osobą?
brzydka kobieta?
Idź do okulisty niech ci wzrok sprawdzi xD
hah, ale mam ubaw x]
jako aktroka jest zaje*ista, tyle mma do powiedzenia :]

Meiko

a poza tym-do jasnej cholery-gdyby nawet była gruba to co z tego,hm?to równoznaczne z brakiem talentu?brakiem osobowości?od kiedy to kilogramy świadczą o wartości czlowieka?!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
fanklub

dziwni jesteście, przecież założyciel tematu napisał, że jako aktorka Sonia jest zdolna, ale nie podoba mu się jej uroda, przecież różne są gusta, zaakceptujcie odmienne od waszego zdanie

fanklub

Też uważam, że jest bardzo utalentowaną piękną kobietą. Urodę ma typowo Śląską - stąd między innymi zaokrąglenia.
Bardzo miło, że ktoś wybił się z Żor. Sama mieszkam w Rybniku - 10 km od Żor.

użytkownik usunięty
na_krecona

Rzeczywiście.. Ślązaczki to jedne z najbrzydszych kobiet w Polsce. Tak jest nie od dzisiaj.

powiem ci, że grubo się mylisz...ja przynajmniej nie narzekam na ilość atrakcyjnych kobiet na Śląsku.najlepiej śmigaj zmarszczyć kukurydzę przy plakacie dody...

fanklub

jasne moze widzis ja w ciazy bo przed wcale nie byla gruba, moze przy kosci ale gruba?

użytkownik usunięty
wikiw99

Piękna to ona nie jest (jak się ktoś zaprze, to góra ładna), ale rzeczywiście jako aktorka niezła. Co do sylwetki, to nie wygląda na grubą. Tak nieciekawie zaokrąglona może xD

Oj nie obrażaj Ślązaczek i nie generalizuj w temacie urody,proszę...

fanklub

pierdole te 'kulture' anokrektykow, gdzie nie liczy sie to co sie umie, tylko to jak sie wyglada. dzieki taki debilnemu podejsciu na listach przebojow kroluja dody i inne tego typu 'artystki i artysci'. nie dzieki.

ImperatorKuba

Wybaczcie, ani troche mi sie nie podoba.

MR_ciachciach

Oczywiście,że wybaczamy-przecież każdy ma swój gust...

fanklub

jedna z ładaniejszych polskich aktorem moim zdaniem i do tego ten krecacy glos, mmm:D

fanklub

Gruba? piekna kobieta, a to pisała albo jakaś zazdrosna anorektyczka, albo koleś który nie widział nigdy której imię nie kończy się na .jpg i marszczy freda przy japońskich mangach

dioskorides

Gruba? piekna kobieta, a to pisała albo jakaś zazdrosna anorektyczka, albo koleś który nie widział nigdy kobiety której imię nie kończy się na .jpg i marszczy freda przy japońskich mangach

fanklub

Każdy, kto uważa Sonię za nieatrakcyjną powinien zobaczyć "Aj waj" w krakowskim teatrze STU, a szczególnie jej taniec na stole:)
(Tylko nie jestem pewna, czy ona wciąż tam gra - możliwe, że zastąpiła ją M.Bizoń)
Niewiele jest tak pięknych, pewnych siebie i charyzmatycznych aktorek.
Btw, dlaczego uważasz, że jest gburowata? Raz - właśnie po przedstawieniu w STU, udało mi się zamienić z nią dwa słowa i wydawała się bardzo sympatyczna.
Pozdrawiam:)

fanklub

Według mnie jest bardzo ciekawą aktorką i jest mniam. :) Gruba nie jest, jest dość "duża".

fanklub

Ładna i zdolna. Nie jak te plastikowe lale bez talentu. Tyle w temacie.

fanklub

to są Polacy zawsze zazdroszczą osobą, osiągnęły coś w życiu... widziałam jej filmy super gra dla mnie jest genialna. nie robi kariery przez durne programy rozrywkowe,

Milena122222

strasznie swietnie zagrala w wojnie polsko-ruskiej! mega :)))

unmoved

Świetna aktorka o bardzo ciekawej urodzie. I tyle w temacie.

fanklub

a ty pewnie ważysz 40kg

fanklub

piękno to nie tylko rozmiar, ja sam lubię raczej szczupłe kobiety, ale zawsze jak Sonia pojawia się na ekranie jestem jak zaczarowany. Jest to jedna z dwóch (oprócz Mariah Carey) kobiet, które uważam za piękne i seksowne mimo iż są w trochę większym rozmiarze niż mój ulubiony.

fanklub

Właśnie oglądałem Show bo dawno tego nie widziałem, nawet nie pamiętałem, że tylu znanych aktorów tam grało (oprócz Pazury i Pierzak) i nie mogę uwierzyć, że Ona ma tam takie małe piersi, mniejsze od Wędzikowskiej (która też mi się podoba). Kiedy Ona tak przytyła ? Bo nie widziałem Jej w żadnym innym filmie, oprócz serialu 39 i pół i kiedyś tam przez przypadek w serialu "Przystań" czy jakoś tak się to zwało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones