Sophie Winkleman

7,3
233 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophie Winkleman

jak ją tam widzę i słyszę mam ochotę walnąć w monitor. nie wiem co w niej jest, ale szczególnie drażni sposób w jaki ona gada.

michal1337

mam to samo ! hehehe

michal1337

cholerny brytyjski akcent - to jest w niej :p a tak poza tym, to irytuje postać, w którą się wcieliła... trochę jak ta cukiernica Teda w HIMYM ;D

zamoy

tej ciastkarki Teda też nie lubiłam, i to bardzo! A czy ta brytyjka z Dwóch i pół też nie miała epizodu w HIMYM? Jakiejś takiej babki z dzieckiem nie grała? Miała córeczkę i romans z któymś z bohaterów, może z Barneyem? Bo to tu na filmwebie nie jest wymienione a na max mi się kojarzy, że to ona!!

tsch

w HIMYM byla taka jedna brytolka, przez ilestam odcinkow, byla w zwiazku z Barneyem, ale dziecka nie miala i nie byla to Sophie Winkleman

michal1337

Gdybym zobaczył ją w nocy, to na serio spietrałbym się; http://www2.pictures.zimbio.com/gi/Sophie+Winkleman+Stars+Vanity+Fair+Private+BG sOHYs9gz9x.jpg

michal1337

Zgadzam się. Brytyjski akcent to jedno a ona ma akurat ten najgorszy bo są rożne (mieszkam w UK) druga sprawa, angielki to wredne s*ki więc tutaj akurat pokazali prawdziwa angielską laskę, angole są tak wychowani że maja być uprzejmi nawet do osób których nie lubią a za plecami obgadują bo nigdy nie powiedzą ci tego w twarz, wiadomo że mnóstwo ludzi robi tak wszędzie, po prostu zakładają maski ale angole maja pierwsze miejsce na świecie co do tego... Co do niej to nie chciałbym bym z taką laska nawet gdyby wyglądała jak Angelina Jolie, wytrzymałbym do pierwszego razu kiedy zacznie po kimś jeździć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones