Stanley TucciI

Stanley Oliver Tucci, Jr.

8,0
46 650 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stanley Tucci

Jakie są jego najlepsze role? Ja widziałam jedynie filmy z jego udziałem pt. 'Diabeł ubiera się u Prady' serial 'Ostry dyżur' i już nie mogę się doczekać filmu 'Julie i Julia'. Co polecacie?

Mery_Kate

Bezapelacyjnie Jego debiut reżyserski, czyli "Wielkie Otwarcie" - genialne trio aktorskie, razem z Tony Shalhoub'em i Ianem Holmem. Nie można nie obejrzeć. Warto też rzucić okiem na "Ostateczne rozwiązanie", choć to dosyć specyficzny film. Najlepsze jest jednak to, iż Tucci ma na swoim koncie świetne role w... średnich/słabych ("Jądro Ziemi", "Blues Tajniaków") bądź nie do końca udanych pozycjach ("Oszuści", "Córka Mafii"). Bardzo chwalony jest za swoją rolę (i reżyserkę) w "Tajemniczym Joe", ale niestety nie miałem okazji obejrzeć, więc ani nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam ;). No i w "Terminalu", "Śnie nocy letniej" czy w "Czterech ostatnich pieśniach" był niezły, ale moim zdaniem nie są to Jego wyżyny. Ciężko tu coś dokładnie wymienić bo Stanley to raczej aktor drugoplanowy.

Mery_Kate

zdecydowanie polecam "terminal". a, i jeszcze jest taki odcinek detektywa monka (pan monk i aktor), w którym tucci wciela się w samego monka. rewelka:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones