Stephen Chbosky

7,2
561 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Stephen Chbosky

No wybaczcie. Gość wyreżyserował jeden beznadziejny film i taka ocena ....

I jeszcze jakiś maniak Buszującego w zbożu ... kolejny amerykański psychopata

perun_6

1. Już nie chce mi się nawet liczyć który raz widzę na FW temat pt. "Filmweb schodzi na psy", no ale dobra, nie wnikajmy
2. 6.8 przy 26 głosach to rzeczywiście strasznie wysoka ocena...
3. Gość przedefiniowiał właściwie cały gatunek, wyznaczył nowe standardy itd. itd., już za to należy mu się ewentualna wysoka ocena, mniej więcej na tej samej zasadzie co choćby takiemu Queen, którzy też przecież muzyki do filmów raczej za dużo nie narobili.

nikike

Ok. Twoje zdanie. Dla mnie to co wyreżyserował to gniot do potęgi entej.

perun_6

Ja raczej odnoszę się do książki niż do filmu.

nikike

Zgadzam się, dobry z niego pisarz, a film na podstawie swojej książki wyreżyserował... wyśmienicie :)

averag

;)

nikike

xD To FILMweb, a nie KSIĄŻKAweb.

Ultor

I?

nikike

Naprutaj na mnie

Ultor

Chbosky nie tylko jest re,żyserem, ale przede wszystkim scenarzystą... Ja go akurat najbardziej cenię za scenariusz do jednego z moich ulubionych musicali ostatnich lat, czyli Rent, natomiast to jak świetnie wyreżyserował i przerobił na scenariusz własną książkę, to już swoją drogą... Perks of Being a Wallflower to jedna z najlepszych ekranizacji ostatnich lat

perun_6

a może to ty jesteś gniotem, co? I twoja praca jest gniotem. A może w ogóle nie pracujesz, nic nie robisz, ale za to krytykować anonimowo z nudów w internecie potrafisz ;/

tolerancja91

Nie oceniamy tu mojej pracy tylko reżysera. Nie chce mi się z tobą dyskutować o tym co robię. To jest moja sprawa.

Uwierz, że mając dwójkę dzieci i będą w małżeństwie już 16 lat raczej muszę pracować aby zapewnić moim skarbom dogodne warunki. Jakoś patrząc na Twój nick to słabo z ta tolerancją ... jeśli dopisek 91 to Twoja data urodzenia, to jesteś młodsza od mojej córki.

Jak dla mnie koniec dyskusji ... jeśli ktoś chce o czymś na temat filmu porozmawiać i bez osobistych wycieczek to z chęcią ...

perun_6

Płodzenie dzieci poza małżeństwem to grzech!

nikike

Ja nie religijny, nie wiem co to grzech!

perun_6

Wstyd!

nikike

I jeszcze rozwodnik !

perun_6

HOHOHOHOHO!!!

nikike

na filmłebie śmieszniej niż na dżołmonster.

Puzisher

No to słabo.

nikike

A jakiz to gatunek przedefiniował Chbosky?

sever

młodzieżowy/coming-of-age

nikike

A zechcesz rozwinac? W jaki sposob go przedefiniowal?

nikike

Zechcesz rozwinąć po półtorej roku? ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Fassassin

Nie mam pojęcia o co mi chodziło xD Ale wiem że te dwadzieścia lat temu Perks było uważane za bardzo duży powiew świeżości w gatunku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Fassassin

W 99 to rzeczywiście miałem tylko powiew w majtach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Fassassin

1 kwietnia?
mnie robili w czerwcu 97 by na to wychodziło

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Fassassin

Czerwcowe dzieci, przynajmniej wiadomo że nie jesteśmy efektem sylwestrowej biby <3

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Fassassin

Przecież mówisz że masz urodziny w kwietniu. To musieli Cię robić w czerwcu-lipcu.
Ciąża u ludzi trwa 9 miesięcy jakbyś nie wiedział.

użytkownik usunięty
perun_6

Jak to pisałeś to wyreżyserował dwa filmy: The Four Corners of Nowhere w 1995 i Charlie w 2012. A teraz wyreżyserował trzeci Cudowny chłopak w 2017.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones