Stephen Dorff

Stephen Dorff Jr.

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/2667/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":4122,"rate":7.4997573993207185,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/2667/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":26,"rate":6.230769230769231,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/2667/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":22,"rate":6.909090909090909,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/2667/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":19,"rate":8.368421052631579,"desc":"ocen","profession":"pracy producenta"}}]
7,5
4 122 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stephen Dorff
  • Obejrzałam kilka filmów z jego udziałem. Jedynym dobrym jest Felon (nie sięgałam do tych całkiem starych), wszędzie gdzie spotkałam czytałam dobre recenzje na jego temat, że jeden z lepszych aktorów...
    Przeglądając jego filmografię, stwierdzam, zę zagrał w imponującej liczbie tandetnych i kiczowatych filmów, pozostając jednocześnie jedynym mocnym punktem tych dzieł. Nie rozumiem, czy nie ma do czego się zaangażować?

Obejrzałam Deuces Wild i bardzo się zawiodłam. Jestem fanką filmów gangsterskich, a tu schematyczna fabuła (można przeżyć, bo często i powstają arcydzieła) ale postacie również spłycone, takie sztywne/ Okropny montaż. Film ratował, głównie Reedus, bo Dorff nie miał za bardzo jak grając dobrego badboya.

Czemu ten facet wybiera takie scenariusze?!

• eji przeklete ulice 1997 powinien ci sie spodobać,,pozdrawiam

• eji Niestety, ale muszę się zgodzić, że większość filmów, w których gra Dorff jest jak to powiedziałaś 'tandetna i kiczowata'. Nie mam pojęcia czemu wybiera takie scenariusze. Pewnie chodzi o kasę.

Ja do 'Skazańca' dołączyłabym jeszcze 'Blade'a'. Arcydzieło to może nie jest, ale podobał mi się ten film.

• użytkownik usunięty

badtouch Polecam "Entropię"- według mnie, film na poziomie, tyle że mało znany.

• tak Entropia to świetny film, i Dorff gra tam super. Ostatnio widziałam też Felon, rownież mi się spodobał i pomimo tego, że faktycznie nie zagrał on w wielu dobrych filmach aktorem jest naprawdę bardzo dobrym

• eji to przez wzrost - chłopak jest kurduplem
    dane na fw nie są zbyt dokładne

• eji to dlatego, że jest kurduplem, a w Hollywood może być miejsce tylko dla jednego kurdupla - Toma Cruise

• eji ja moge polecic 'Backbeat', gdzie Dorf gra główną rolę- jednego z Beatlesów :) bardzo dobry film!

• eji a ja polecam
    Ziemskie namiętności (Earthly Possessions)

• eji Pełna zgoda. Wielki talent, beznadziejny gust. Przedziwna kombinacja.
    "BACKBEAT" i "BLADE" najlepiej definiują jego emploi. Buntownik bez powodu. Dosłownie.
    "Krew i wino" też go dobrze definiuje.
    Dostawał tyle szans ("Między miejscami", "Immortals") by znów nużać się w szmirze telewizji i wideo.

• AutorAutor Zatracił się też jakiś czas w alkoholu i innych używkach,zmarniał w krótkim czasie,żle się prowadził...naprawdę miał spore szanse na coś konkretniejszego...teraz już chyba za póżno ;-/

• Tamilina zyje lepiej niz my to zycia nie przegrał

• eji Ja też bardzo polecam "Backbeat" Iaina Softley'a.