Stephen KingI

Stephen Edwin King

8,4
5 988 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Stephen King

Co sądzicie o tej książce? Warta przeczytania? Kupiłam ją wczoraj i zastanawiam się czy to dobry
zakup. Podobała wam się?

meryl_streep1

Christine raczej ;) Jak już kupiłaś, to raczej powinnaś przeczytać :D Ja nie czytałem, więc się nie wypowiem ;)

extranick

Sorki za błąd :-) *Christine

meryl_streep1

Książka jest bardzo dobra ,ale zdecydowanie stać go na więcej :)
Wielkim plusem jest to ,że ma ponad 500 stron ,im bardziej King się rozpisuję-tym lepiej ! Książka im grubsza tym lepsza .
Mam pytanie -czy to twoja pierwsza jego książka ?

StephenKing19802013

Tak Pierwsza :-) Wgl sienie przygotowałam idąc do księgarni. Kupiłam pierwszą lepszą ledwo zwracając uwagę na opis i szczerze mówiąc, wychodząc z księgarni zaczęłam tego żałować bo pomyślałam sobie,"Historia o nastolatku który zakochuje się w samochodzie...żenada". A jednak. Myliłam się. Cholernie dobra książka,odrazu mnie wciągnęła. :-)

meryl_streep1

Moim zdaniem wszystkie książki Stephena są wybitne. :) =
Jeśli kręcą Cię klimaty lat 70, to książka idealna. Jedyną wadą jest to, że wolno rośnie napięcie. Wyróżnia się narracją- 1' osobowa, ale nie z pkt widzenia głównego bohatera, ale jego przyjaciela.
Przyłączam się do pytania StephenKing19802013 czy to twoja pierwsza książka Kinga? Jeśli tak, to ja bym proponowała najpierw np. "Lśnienie", "4 pory roku" (ze "Skazanymi na Shawshank" albo " coś napisanego pod pseudonimem Bachmana

BloodyJoan

Egsalky :) Przygodę z królem powinno się zaczynać od tych właśnie książek :)
Pozdrawiam .

BloodyJoan

Pierwsza :-) I wielkie dzięki za propozycje ksiażek bo moja przygoda z Kingiem dopiero się zaczyna więc jestem aktualnie mało obyta w jego dziełach :-)

meryl_streep1

Moja ulubiona książka ( przeczytałem niewiele: Strefa śmierci ( Druga jego ulubiona książka ), Cujo, Ostatni bastion Barta Dawesa, Rok Wilkołaka, Wielki marsz.

meryl_streep1

King ,z nawet nie wiem jak bardzo ''naciąganej historii '' potrafi zrobić arcydzieło :)
Weźmy na przykład ,,Cujo'' ''Pies zostaje ugryziony przez nietoperza i od tej chwili , przestaje być potulnym zwierzaczkiem ,staję się maszyną do zabijania ''
Sam nie wiedziałem co o tym myśleć ...a książka okazała się genialna :) [jak ''prawie'' wszystko King ]
Zaczynaj od najstarszych jego dzieł :) Tak jest zdecydowanie najlepiej .
A i jeszcze jedno ,co oznacza skrót ''Wgl'' ? [oczywiście domyśliłem się ] no ale co to za skróty!? Przecież takie coś nie istnieję !
Wybacz ,ale krew mnie zalewa jak coś takiego widzę . [zwłaszcza u osoby która czyta książki ,co jest rzadkością u Polaków ]

StephenKing19802013

Jestem nastolatką więc takie skróty to u mnie codzienność :-) Niestety. Chociaż kiedyś ich nie używałam,ale moi znajomi uznali to za dziwne więc trzeba było się dostosować...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones