Stephen KingI

Stephen Edwin King

8,4
6 051 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Stephen King

mam pytanie:) czy znacie może jakąś stronke z e-bookami Kinga?? bo mi brakuje troszke do wypozeczenia jego dzieł:/ wiec jesli ktos zna taką stronke (oczywiście z darmowymi) ebukami;) to prosze o podanie linka:) thx ;] z góry:P

blablabla_2

Hej,raczej nie ma polskiej strony z e-bookami Stephena Kinga,ale jest pełno bibliotek i oczywiście księgarni.Z tej ostatniej bardzo często korzystam i mam już małą biblioteczkę jego dzieł-prawie 20 książek własnych.Więc napewno koło ciebie jest jakaś księgarnia,gdzie sprzedają książki Kinga.

blablabla_2

Jesli nadal szukasz mam sporo w wordzie i kilka w acrobate readerze. Jesli chcesz jakis podaj tytul wysle ci mailem.

Pucin

Gdybyś mógł mi coś wysłać byłoby super.Najbardziej mi zalezy na Zielonej Mili,To,Bastionie albo Wielkim marszu ale coś innego tez byłoby mile widziane.Mój mail: malena15.m@wp.pl.Z góry dzięki

blablabla_2

widzialam pare stron, ale z opowiadaniami xD

no i nie pamietam adresow...
ale wystarczy poszukac.

na polskiej stronie Kinga jest pare opowiadan [tyle, ze w oryginale. mi to nie przeszkadza, ale nie wiem jak innym xD].

Toffik_3

Posiadam 21 ebooków Kinga. Niestety nie chcę wypisywać tutaj tytułów, ale zapraszam na GG: 8336150 lub bennyhillshow@op.pl

Ebooki są spakowane i zajmują raptem 6 MB.

Aha, jak ktoś ma jakieś ebooki Grahama Mastertona to też zapraszam.

bennyhillshow

Ebooki Grahama Mastertona(niestety tylko kilka)można ściągnąć z http://www.anubisss.piwko.pl/index.html

blablabla_2

www.forumone.prv.pl tutaj jest bardzo duzo ebookow :)

blablabla_2

Tutaj znajdziesz ponad 60 tytułów Stephena KINGa, nie tylko opowiadań.
http://ksiazki.freehost.pl/menu/king.html

PS. Aha, nie ma za co.

blablabla_2

hej mam ,,to" w wesji elektronicznej chcesz?

happy_7

Pewnie już za późno ale ja też chcę wiolusqa@wp.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones