Stephen KingI

Stephen Edwin King

8,4
6 043 oceny materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Stephen King

przeczyale. ''to!'' "zielona mila" "smętarz dla zwierzaków" poradzcie mi co mam przeczytać z góry thx

BMF_2

Polecam sagę Mroczna Wieża Wciągnie cię tak że gdy skończysz czytać to będziesz żałował że jest tylko 7 części Pozdrawiam

BMF_2

'Misery', 'Christine', 'Miasteczko Salem', 'Cztery Pory Roku'... a najlepiej przeczytać wszystko :D

Sate

Najlepiej zacząć od opowiadań- świetna "Nocna Zmiana"- a anstepnei Lśnienie, Carrie, i Talizman.

BMF_2

miasteczko salem a potem desperacje a potem dolores claiborn...jest ich kilka pozdro:/

BMF_2

Ja polecam "Carrie", "Worek kości", "Christine", "Lśnienie", "Bastion"...właściwie to wszystkie książki Kinga.

BMF_2

ja polecam BASTION, CUJO, NOCNA ZMIANA i LSNIENIE. swietne ksiazki

BMF_2

JA osobiście polecam wszystkie zbiory opowiadań bo są naprawde świetne. TAm każdy znajdzie coś dla siebie.

Donnie_Darko

Sry zapomniałem o tytułach:
-Nocna Zmiana
-Szkieletowa Załoga
-Wszystko jest względne
-Cztery pory roku
-Serca Atlantydów
-Marzenia i Koszmary
-Czwarta po północy

Donnie_Darko

Zdecydowanie "Czwarta po północy". Rewelacyjne.Wiedzą także Ci, którzy widzieli "sekretne okno" (polecam!! )...

BMF_2

zdecydowanie polecam ci Mroczną Wieżę - będziesz miał co do czytania (7 tomów), lśnienie też jest godne twojej uwagi, a jeśli lubisz klimat legend to oczy smoka

BMF_2

Mroczną Wieżę na wstępie, wszakże to dzieło jego życia, ale pozatym Desperacja i Wielki Marsz, maja bardzo fajny klimat.

BMF_2

"Miasteczko Salem", "Worek kości" i "Zielona Mila" to jak na razie moje ulubione jego książki, które gorąco polecam. Oprócz tego tomik opowiadań "Czwarta po północy", "Desperacja", "Christine", "Misery", "Podpalaczka (Firestarter)", "Smętarz dla zwierzaków".

hysia_80

jejku tyle tych tytułów ze na zime napewno sie nie bede nudzic aktualnie męcze podpalaczke nastempnie sie wezme za lśnienie (vel. jasność) i mroczna wieże dzeki ludziska za wszystko i serdecznie was pozdrawiam :):):D

BMF_2

Ja właśnie czytam po raz czwarty opowiadanie "Ciało" ze zbioru "Cztery pory roku". Świetna sprawa. A widział ktoś może film? Moim zdaniem dorównuje książce.

Mr_Myers

Polecam "Zieloną milę" i "Miasteczko Salem"

gosiek_6

ja przeczytalem "Mroczna Polowe", "Sklepik Z Marzeniami", "Miasteczko Salem" ( Polecam ), "Cujo", "Martwa Strefe" i "Wielki Marsz"( Polecam )

digital8

nikt nie czytał łowcy snów? świetne, film trochę ksopany pod koniec (bo zmieniony). Martwa strefa też świetna. Ja osobiście odradzam na początek opowiadania, bo w nich king nie wprowadza tak dobrze we wszystko i po prostu większość się ciężko czyta. Ale jak już zaczniesz powieści to możesz przeczytac wszsytko kinga, bo jest świetny.

Yankee

yeah podpalaczka przeczytana :D teraz chyba sie wezme za bastion albo lśnienie zależy co bedzie w bibliotece :]

użytkownik usunięty
BMF_2

"Christine" - lekka książka, przynajmniej moim zdaniem. Do tego "Carrie" - świetne podejście psychologiczne. A dalej... Jak wolisz.

BMF_2

Ja polecam "Szkieletową Załogę" a w szczegulnie mini nowelę "Mgła"

BMF_2

a ja bym ci polecil "talizman" ze wzgledu na to ze typowy horror to nie jest a ma w sobie wszystko to co najlepsze u kinga: ciekawa , wartka fabula niemalze na okraglo zaskakujaca, porywajaca opowiesc przesycona zaskakujacymizwrotami akcji. stawiam na to ze wchłonie cię!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones