Sterling KnightI

Sterling Sandmann Knight

7,7
1 393 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sterling Knight

Dajecie mu 1 chyba za wygląd ale weźcie pod uwagę fakt jakie ona ma różne role np. w 17 again zagrał bezbronnego nastolatka w Randce z gwiazdą samolubnego myślącego że każdy go lubi gwiazdę popu a w Sonny bezczelnego aroganta wiec jako aktor sie sprawdza, ja za wyglad nigdy nie daje oceny :)

lady_girl

1 za wygląd,chyba żartujesz ;DD on jest przystojny.Ja też nigdy nie oceniam po wyglądzie.Moim zdaniem jest bardzo dobrym młodym aktorem,co prawda jego filmografia nie jest powalająca,ale na pewno się rozwinie,bo zauważmy,że dostał propozycje w nowym filmie,który nie produkuje Disney,a to jest postęp.

Uwielbiam go <3

Samaire

tak,zgadzam się z Samaire ;)

i jeszcze 17 again i miał też małe role w innych serialach.Mi nie przeszkadza,że jest 'niby gwiazdą Disney'a',choć nie ukrywam,że chciałabym,żeby dostał większą rolę ,niekoniecznie z produkcji D.

Majka__

w sumie racja ale wszysycy ze za wyglad oceaniaja itd.. ja tam za gre tzn u mnie za gre jest od do 9 na 10 a za wyglad i prywatne zycie czyli informacje ogolne 1 na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones