Steve AustinIV

Steven James Williams

6,9
1 993 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steve Austin

Steve Austin to jeden z najpopularniejszych westlerów, głównie rozpoznawany jest pod pseudonimem "Stone Cold". Pierwszy raz zobaczyłem tego aktora w Niezniszczalnych, szczerze mówiąc średnie wrażenie na mnie zrobił, w takim kasowym hicie spodziewałem się trochę lepszego aktora w roli "tego złego". Później go zobaczyłem w filmie pt. Tactial Force. Obejrzałem go ze względu na Mojego idola względem walki: Michaela Jai Whita. Tam Steve zagrał razem z Michaelem i jakąś dziewczyną policjantów, walczących o przetrwanie. Fabuła w sumie przewidywalna, bo widziałem w sumie dużo takich filmów. Ale w tym filmie ustin zagrał role główną,, który w słabej dosyć walce finałowej wygrywa. Jak dla mnie stawiam 7/10, z inteligentnie to on nie walczy, dla niego liczy się tylko siła, jak dla pudziana. Może jeszcze go zobaczę w czymś, co mi wielce zaimponuję, ale szczerze mówiąc po nie za dobrych początkach, wątpię w taką ewentualność.

AdamBayern01

raczej nie,jego filmy sa poprostu slabe.

damianho15

Chyba po raz pierwszy od nie wiem ile czasu się z Tobą zgodzę! Po za oczywiście Niezniszczalnymi :)

AdamBayern01

1 czesc niezniszczalnych byla srednia,nic specjalnego.

damianho15

Nie była średnia, była zajebista. Akcja tam była świetnie pokazana. Pewnie, jakby Seagal tam wystąpił, zaczął byś wychwalać ten film i przekonywać wszystkich, że on był najlepszy itp. ;p

AdamBayern01

na sceny walki to az bylo patrzec,oczy bolaly.

damianho15

Steve Austin zagrał tam czarny charakter
Ale i tak Seagal lepszy
Damianho15 zmień fotkę bo każdy nas myli:)
Ja miałem ją pierwszy

giovanni50

Austin na pewno zagrałby lepiej od Seagala, dlatego, że jest zawodowym Westlerem, który naprawdę umię się bić. A Seagal ma już 60 lat, waży 120 kg, więc do tej postaci nie muszę powracać!

użytkownik usunięty
AdamBayern01

ten damianho to troll nie zwracaj na niego uwagi

Postaram się :)

AdamBayern01

ze jest wrestrelem to nie znaczy ze umie sie bic wrestling to sciema.

damianho15

Dla Ciebie i tak Seagal będzie najlepszy, to niem a sensu prowadzić konferencje z kimś, kto jest betonem i nic do niego nie dotrze ;p

użytkownik usunięty
AdamBayern01

szkoda że austin ma tak mało filmów

Najemnik, spoko, on dopiero zaczyna karierę jako aktor, jeszcze się rozkręci.

użytkownik usunięty
AlbertoDelRio

nie sądze.. prawie 50 na karku a w tym wieku raczej kariery już nie zrobi.

użytkownik usunięty
damianho15

Normalnie rok temu coś mądrego napisałeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones