Steve BordenI

Steven James Borden

7,6
85 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steve Borden

W połowie lat 90’ bardzo modna stała się tzw. „wolna amerykanka”. Federacja WCW miała największe wpływy w całym przemyśle wrestlingu. Wrestling zacząłem oglądać jeszcze w podstawówce, na kanale DSF dawali największe gale, które trwały nawet do 3-4 w nocy. Szczególnie podziwiałem Stinga, który swój image przejął od bohatera filmu „Kruk”. Jednak fascynacja WCW się skończyła, aż do roku 2005, kiedy to przypadkowo w sieci znalazłem zdjęcia z przed lat. Zdjęcia również Stinga, właśnie wtedy poznałem prawdziwe nazwisko idola z podstawówki. Myślę, że Steve Borden jest dobrym aktorem, bo przecież markowanie ciosów w wrestlingu jest sztuką, którą nie tak łatwo opanować.

MobsterPL

WCW już nie oglądałem bo patrzałem WWF na kablówce: http://www.obsessedwithwrestling.com/gallery/index.html [www.obsessedwithwrestli...] potem wielu zawodników poszło do WCW
Cała otoczka była fajnie zrobiona i czekało się każdy program
Teraz króluje UFC.

Michal1992

to są okresy panowania :)
1985-96 - WWF
1996-99 - WCW
1999-2006 - WWF/WWE

a jesli chodzi o mma to
1993-99 - UFC
1999-2006 - Pride FC

roster Pride zjada UFC na śniadanie w tym momencie :)

CerebralHunter

Tylko e UFC wykupiło federacje Pride więc pride jak narazie nieistnieje...

MobsterPL

Stare dobre czasy. Ja akurat oglądałem Stinga i WCW (no i oczywiście NWO) na kanale TNT (odpalane jeśli dobrze pamiętam po 22:00 po Cartoon Network) oryginalnie po angielsku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones