Steve BordenI

Steven James Borden

7,6
85 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steve Borden

Czy mieliście swoich ulubionych wrestlerów? Ja tak. Moim ulubionym był oczywiście Sting. Trochę szkoda, że już nie ma gal WCW. Jednak trochę nocy się nie przespało przez te gale :)

MobsterPL

DDP i Kevin Nash, a Stinga nie trawię, przypomina mi cyrkowego pajaca, aha, jeszcze lubiałem Steva "Stone Gold" Austina.

MobsterPL

Witam
Ojjj dawno juz nie ogladalem wrestlingu...pamietam ile czasu na to tracilem heh moja ulubiona federacja to WWF. Ulubieni zawodnicy hm...Lex Luger, The Undertaker (kazdy bal sie z nim walczyc) Razor Ramon (chyba tak sie pisalo, pozniej zmienil pseudonim) Hulk Hogan a z tych pozniejszych to Goldberger...
Co do Stinga to byl w porzadku ale nie nalezal do moich ulubiencow, lecz zawsze fajnie sie prezentowal zmieniajac twarze...
Pozdrawiam

MobsterPL

Zawsze możesz zajrzeć na stronkę http://www.goldberg.fora.pl/
znajdziesz tu coś dla siebie

mysterio2

hehehe kiedyś na Sky One WWF to oglądałem za dzieciaka :-))))))))
Doink - ten Clown
Bam Bam Bigelow : http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/be/Scott_Bigelow.jpg/200px-Scot t_Bigelow.jpg [upload.wikimedia.org/wi...]
Undertaker
można wymieniać w nieskończoność...
WCW już jakoś nie oglądałem na DSF ale pamiętam że Polsat puszczał jakiś tandetny wrestling hehehe

MobsterPL

Najlepsi w historii wg mnie ale myśle że wiekszość by sie zgodziła:
1. The Rock
2. Goldberg
3. 'Stone Cold' Steve Austin
4. Triple H
5. Bret 'Hitman' Hart
6. 'HBK' Shawn Michaels
7. Kevin Nash
8. Undertaker
9. Sting
10. Ultimate Warrior

MobsterPL

Bill Goldberg
HBK
Bret Hart
Kurt Angel
HHH
Kevin Nash
Stone Cold

użytkownik usunięty
09876543213

Starśi wg mnie:

1. HULK HOGAN (żywa legenda mój idol :) )
2. The Rock
3. Shawn Michaels
4. The Undertaker
5. Sting
6. Kevin Nash
7. Scott Hall
8. Rick Flair
9. Randy Savage

MobsterPL

Edge

MobsterPL

Kanał TNT późna noc i gale WCW. Sting legenda. Jak ja wtedy, jako dzieciak, to wszystko przeżywałem. Jakie ogromne emocje niosły mi te walki, myśląc naiwnie, że są prawdziwe. Dziś pozostał jedynie i aż sentyment.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones