Steve Buscemi

Steven Vincent Buscemi

8,1
36 243 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steve Buscemi

Szczególnie do ról psycholi....

Michal1992

Racja. Poza tym gosć gra prawie zawsze role psycholi albo co najmniej zakręconych osób. A tak na marginesie- w Con Air był świetny. Taka troche bardziej pospolita wersja Lectera.

Kuryiama

Cały swój aktorski potencjał pokazał w filmie ARMAGEDDON. Świr był z niego pierwszorzędny!

Dodger_the_Witcher

w Con Air był zajebistym świrem :D ale jest niedoceniany niestety... i ma w sobie to coś przez co boisz się patrząc na niego...

Michal1992

nie bez powodu jest jednym z moich ulubionych aktorow... zawsze go szanowalem i sadze ze potrafi pokazac klase jak malo kto. psychole to jego najlepsza kreacja, ma do tego predyspozycje...

Michal1992

aii ! mam jakąś obsesję na jego punkcie ! pierwszorzędny aktor ! zawsze potrafi pokazać klasę. ubarwi nawet najnudniejszy film, a jego filozoficzne wstawki po prostu mnie rozbijają (pozytywnie). Więcej takich aktorów. Steve Buscemi wymiata ;). You rule men !

Szalona_Pirania

100% prawdy...

zwol

a mi sie podobał ze Steve Buscemi jak w Armagdonie udawał kowboja na bobmie atomowej:]:]:] pozatym ma zawsze dobre texty chodzby z wyspy natemat Boga(filmu nie polecam)
Steven miażdzy:]:]:]

Michal1992

shut da fuck up Donny - Walter Sobczak (polski katolik a nie Żyd :D) nie dał mu za dużo powiedzieć :)

Michal1992

Do Hopkinsa jako Lectera jednak mu troche daleko;]
Szkoda że nie jest młodszy to by zagrał może w tym nowym Hannibalu;]
A mi przypomina jednego z bohaterów Looney Tunes bodajże;]
Aktor z niego w sumie całkiem całkiem,ale niewazne jaką role by zagrał to zawsze będzie sie kojarzył z psycholem;]

Michal1992

Uwielbiam gościa - i faktycznie prawie zawsze gra jakiegoś "połamańca" psychicznego. Jest świetny :)

Lucynica

Jeden z tych aktorów którzy grają zawsze na najwyższym poziomie i zawsze są najjaśniejszym punktem filmu. Klasa sama w sobie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones