Steve Jablonsky

7,1
2 429 ocen muzyki
powrót do forum osoby Steve Jablonsky

Transformers 2 usmwiadomil mnie do tego!Mamy kolejnego wybitnego kompozytora zaraz obok Alana Silvestri,Johna Williamsa i innych podobnych im geniuszy muzyki filmowej.

lavrenzo84

Boże...















tom_1984

Geniuszami to są/byli Morricone, Williams, Barry, Steiner, Herrmann, Poledouris, Bernstein, Jarre, plus jeszcze kilku innych.

Jablonsky to bezczelny kopiarz bez krztyny talentu. To co "wyprodukował" do Transformers 2 (zresztą do pierwszej częsci też) to jeden-wielki-śmierdzący-plagiat, do tego całkowicie wyprany z jakichkolwiek emocji i jakiegokolwiek wyczucia.
Już muzyka z pierwszej częsci była bardzo przeciętna, ale jeszcze jakoś dało się jej słuchać i w filmie nie brzmiała tragicznie. Ale przy Transformers 2 Jablonsky przeszedł samego siebie - większego muzycznego plagiatu na tak żenująco niskim poziomie jeszcze nie słyszałem.
Jak dla mnie - najgorszy soundtrack roku i pierwsza trójka najgorszych jakie miałem wątpliwą przyjemność słuchać w życiu.


A to taka króciutka recenzja mojego autorstwa na temat tej muzyki:
http://www.filmweb.pl/blog/entry/506695/Transformers+2+Zemsta+Upadłych+-+Steve+J ablonsky.html

PS> Autor tematu rozśmieszył mnie do łez XD

użytkownik usunięty
JaszczurXP

DOKŁADNIE TO SAMO CO PAN JaszczurXP - ŻENUJĄCA MUZYKA NA BAAAAAAAAARDZO NISKIM POZIOMIE, A TAK SERIO TO ZA TE PLAGIATY POWINIEN JUŻ SIEDZIEC!!!!
A DO PANA ZAŁOŻYCIELA TEMATU:
ZAJRZYJ NA STRONĘ PANA JASZCZURA, PRZEJRZYJ (sory:PRZESŁUCHAJ) KILKA JASZCZÓR POLECA TO OTWORZĄ CI SIE OCZY!!!! To tyle z mojej strony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones