Steve Jablonsky

7,1
2 437 ocen muzyki
powrót do forum osoby Steve Jablonsky

eee wiele motywów bylo zaczerpnietych od Hansa Zimmera z incepcji.Muza podobna Artysta
kopier wielu kompozytorów.

użytkownik usunięty
tonik26

Zimmer i Jablonsky stuknij się w czerep kolego. Mam wszystkie utwory zarówno Zimmera, Jablonskiego jak i wielu innych twórców i piszesz takie bzdury, że twoja wypowiedź i oczernianie tego twórcy przyprawia mnie o mdłości. Muzyka z incepcji?!! Incepcja z 2010, a większość twórczości Jablonkiego sprzed rozpoczęcia prac nad filmem. Zimmer jest doskonały i moim zdaniem lepszy, ale nie pozwolę wypisywać bzdur na temat Jablonskiego. Nie masz pojęcia o historii ich twórczości, nie słuchałeś wszystkich ich utworów, więc nie ściemniaj takich bzdur jakie pojawiły się na jego forum. Tak samo ty jak i JaszczurXP nie macie pojęcia tym co piszecie. Jak w ogóle można brać pod uwagę takie oskarżenia, nie mogę po prostu.

Tak,tylko czytaj ze zrozumieniem ja napisałem o o dwoch filmach TRansformers i Incepcja sekwencje sa bardzo podobne w tych filmach.Doskonale znam twórczość Hansa nie musisz mi tłumaczyć kolego.

użytkownik usunięty
tonik26

Po pierwsze geniuszu nie widzę tu żadnej wzmianki o Transformers. Po drugie próbujesz sie tłumaczyć wypisując kłamstwa, które aż rażą w oczy. Po trzecie http://www.youtube.com/watch?v=kRA6wedXE0U << po tym i tak przegrasz trollu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Zmianka jest w tytule tematu. Nie obrzucajcie się inwektywami bez powodu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones