Sugababes

powrót do forum osoby Sugababes

Brakuje troche Mutyi w zespole, ale przyzwyczaiłem się już do nowej Amelle. Obecnie to moim zdaniem najlepszy popowy girlsband. Mają dużo fajnych piosenek: " Stronger " , " Freak Like Me " , " Angels wih dirrty faces " , " Follow me home " , " Ugly " ... Ich nowa piosenka " Red Dress " też jest fajna... Bardziej podoba mi się nowsza wersja z Amelle niż ta z Mutyą. :)

InowroclawskiWilk

"Red Dress" akurat wolałam z Mutyą, bo Amelle jakoś tak przeciąga to "kuler". Ale "I bet you look good on the dancefloor" z Amelle jest po prostu boskie!! Widać, że barwą dźwięku nie dorównuje Keishy'e [jak to odmienić? ] i Heidi, ale stara się jak może. Już ją pokochałam...=*

InowroclawskiWilk

mi też brakuje Mutyi...z nich trzech ją najbardziej polubiałam... szkoda ze odeszła bo miałaś piękny głos... ale myślę ze Amelle też tu pasuje, po za tym ma bardzo ładny głos ale nie czuje jeszcze z nią takiej więzi jak z pozostałymi...
ps: Tak przy okazji to mi się zdaje ze to zdjęcie już nie jest aktualne..:P

Charlotte

no właśnie, chętie bym jakieś nowe dodała, ale niestety nie mogę, i trzeba czekać aż ktos inny to zrobi

InowroclawskiWilk

A ja Ameelle nigdy nie polubię za to że przez nią zesół się psuje i nie przyjeżdża na koncerty przez jej fochy.Mutya była dziewczyną za którą polubiłam tan zespół za jej czasem lekko zachrypnięty głos i za to że była takim luzakiem i miała fajny styl.Sugababes i Destiny's child były girlbandami mojego dzieciństwa i uważam że ich muzyka była niepowtarzalna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones