Sulli

Jin-ri Choi

7,8
134 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sulli

Album "Red Light" jest naprawdę bardzo dobry, promocja F(x) też zapowiadała się dobrze. Niestety, dziewczyny musiały odwołać całą promocję jak szybko, jak ją zaczęły. To była wina tylko i wyłącznie Sulli. Nie myślała, że to źle odbije się na jej grupie, że przez nią dziewczyny nie będą mogły promować się jako grupa. Pieprzona egoistka. Jej rodacy już nie chcą jej w grupie, i trudno im się dziwić. Też jej nie chcę już nigdy widzieć, chcę by całkowicie osunęła się w cień i całkowicie przestała śpiewać. Na początku byłam po jej stronie - w związku z tą całą negatywną krytyką kierowaną w jej stronę. Teraz jednak jest mi całkowicie obojętna, i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jej nienawidzę. Nie chcę, by ktoś taki jak Sulli wciąż był traktowany jak członkini F(x). Chcę F(x) w czwórkę: Amber, Luna, Krystal i Victoria. Bez Jin Ri.

Green_Soju

No to popatrz teraz jest martwa.

użytkownik usunięty
malwina_piet

SM wszystkich wykończy :/

Green_Soju

Bardzo mi jej szkoda. Powinnas się wstydzić z tego co tu napisalas. Nie znalas jej a piszesz, że ją nienawidzisz lepiej zastanowić się bo ta biedna dziewczyna już nie żyje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Green_Soju

Masz jej krew na rękach.

Green_Soju

Obojętność i nienawiść trochę sobie przeczą. Dorośnij i nie pisz więcej takich bzdur na forum

Green_Soju

Chociaż może już dorosłas przez te 8 lat…

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones