Susan GeorgeI

Susan Melody George

7,1
373 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Susan George

ale za to śliczna!!
Tak samo zresztą wypadła w swoich dwóch najlepszych kreacjach - w 'Straw Dogs" i w roli tytułowej w "Dirty Mary, Crazy Larry"

huo_sanchez

W sumie dobra aktorka

huo_sanchez

Rewelacyjna w Loli (ang. tytuł "Twinky"). Daleko w polu zostawia takiego tuza kina jak Charles Bronson, z którym zagrała w tym filmie główną rolę.

Niesporczak

Charles Bronson też jest przechujem :D

huo_sanchez

Nie no w Nędznych Psach to cały film się ma na nią ochotę :D Tak jak powiedziała, że niby ma 14 lat to rzeczywiście na tyle wyglądała :)

Bruce_Lee

Oj chyba bardziej pociągająca była jako Dirty Mary. Mniej poważna a za to bardziej szalona :))

huo_sanchez

właśnie obejrzałem, popieram :) przepiękna dziewojka i pokazała talent. Zaraz będę oglądał 'Twinky' z 1970 z nią i Ch. Bronsonem :) (jak co to pod tym tytułem szukaj, nie Lola)

Bruce_Lee

A jaką za oba filmy dałeś ocene? Ja po 9-tce. A 'Dirty Mary...' to klasyka gatunku filmów drogi, old school pełną gębą, klimat, że hej, no i to zakończenie, rewelka! :D

huo_sanchez

obydwu dałem po 8. Nędzne psy jest filmem, który nie sposób zapomnieć, ignorancja Davida i poszkodowanie jego żony powodują, że nóż się w kieszeni otwiera :)
Dirty Mary Crazy Larry jest filmem szybkim, dającym dużo rozrywki, widok pięknych samochodów i dziewczyn :) dialogi zabawne, naturalne. Dałbym 9 albo i 10, ale zakończenie mnie niestety rozczarowało... zobacz w temacie filmu, napisałem pełen wywód na ten temat, tu nie będę śmiecił :) Dziś obejrzę Twinky to się wypowiem potem :)

Bruce_Lee

Słodka.

holstensa

w Nędznych psach była niezła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones