Że nie mogę od niego oderwać oczu. Nawet nie jest w moim typie ani nic takiego, ale ma w sobie jakiś taki magnetyzm. Takie połączenie delikatności z jakiegoś rodzaju niepokojem.
Spokojnie, nie chcę go napaść i zgwałcić. Pytam tylko z ciekawości, bo jeżeli chodzi o resztę zespołu to są jakieś informacje, ale jeżeli chodzi o TOPa to absolutnie nic.