Takako Fuji

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/171043/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":409,"rate":7.968215158924205,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/171043/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":3,"rate":8,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/171043/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":2,"rate":6,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,0
409 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Takako Fuji
  • Dość zabawne, bo jak tak dalej pójdzie to za nie długi czas będzie częściej Kayoko niż Englund był Freddym Krugerem :D Zagrała już w sumie w sześciu czy siedmiu częściach wliczając wersje amerykanskie.

  • RealKalps Już sześć razy zagrała Kayako, i bardzo fajnie, bo lepszej sobie nie wyobrażam.

  • pawelecki96 Trzeba jednak przyznać, że im wcześniejsze wersje, tym lepsza Kayako. W Ju-On (z 2000 roku) w jej twarzy widać cierpienie, rozpaczliwe pragnienie zrozumienia i współodczucia - głębokie uczucia. Jak ostatnio widziałam ostatnią scenę z wersji z 2002 roku, raczej też to występuje (ale dokładnie nie potwierdzę, bowiem całość oglądałam przeszło dekadę temu). Ale im dalej idzie postać Kayako, a zwłaszcza w wersji amerykańskiej, tym dziwaczniej ma wykrzywioną tą twarz - zupełnie jakby brała udział w konkursie na najbardziej dziwaczną i przesadzoną minę azjatyckiego postrachu.