Talulah Riley

Talulah Jane Riley-Milburn

6,9
3 373 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Talulah Riley

imię ma zajebiste, dajcie jej zdjęcie... lasce pasuje takie imię...heheeh...widziałam jej w obu filmach w których grała. Pamietam że w Poirocie nie miała oka...:) A w D I U.... taka Truda. Brr... Pozdro

Figa

Hahahaha co za wypowiedź:)
Rzeczywiście imię trochę nie-ten-tego, ale widziałam ją jak wypowiadała się poza planem DiU i muszę przyznać, że jest bardzo wrażliwą dziewczyną, czym zaskarbiła sobie moją sympatię:)

perelka

ja także obejrzałam pare takich filmików i zdecydowanie ją polubiłam, jest inną dziewczyną niż się wydaje i imię o niczym nie świadczy.

Figa

mi jej imię się kojarzy z tarantulą :D ale i tak ją lubię ;P

Figa

Rodzice chyba jej nie kochali. Znam paru ludzi którzy maja za przeproszeniem do dupy imiona a jeden z nich miał oto takie imię Budzigniew koleś nie miał łatwego życia w szkole i między ludźmi. Ale jego rodzeństwo również miało mało używane staropolskie imiona.

pawel_murdock

Aktorka po prostu prześliczna i rozkoszną ma minkę. Do tego umie wspaniale moim zdaniem grać. Widziałem ją tylko w dwóch filmach - PIĘĆ MAŁYCH ŚWINEK jako młodą Angelę oraz w ZATRUTE PIÓRO z 2006 r. jako Megan. W tej drugiej roli niesamowicie mnie zachwyciła :) Grała tak realistycznie, że aż się chciało ją przytulić i pocieszyć. Wyglądała realistycznie jako osoba uważana przez wszystkich za głupią, szarą myszkę. Świetna rola :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones