Tara Reid

Tara Donna Reid

6,5
6 011 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tara Reid

Była śliczna...

użytkownik usunięty

Pamiętałam ją jako piękną kobietę, z American Pie i Gości w Ameryce. Niedawno oglądałam Zjazd Absolwentów i byłam przerażona. Jak można sobie coś takiego zrobić? Uważam że w jej przypadku operacje plastyczne były zbędne. Strasznie ją oszpeciły. Z ładnej, nawet bardzo, kobiety zmieniła się w sztuczną i nienaturalną...

użytkownik usunięty
Makoko

Nakręcać się? Przecież to zwyczajna rozmowa była i nie miałam na celu nikogo prowokować. Rozumiem, że chodzi Ci o te moje wstawki typu: feministka czy 100% facet, tak? To niby one miały wywołać burzę?
Możliwe, że z boku tak to wygląda, wcale nie zaprzeczam, choć nie było to zamierzone. Po prostu zauważyłam, że jak kobieta śmie krytykować jakąś 'seksbombę' przykładowo Megan Fox, to od razu lecą komentarze o rzekomym zazdroszczeniu urody, ot co.

Nie ocenia się ludzi tej samej płci, nie potrafie spojrzeć na chłopa i powiedzieć czy on przystojny czy nie... O.o to nie naturalne, a wręcz głupie i bezsensowne.

użytkownik usunięty
Skillet

Dlaczego nie? Patrząc na człowieka chyba potrafisz ocenić czy jest on atrakcyjny czy nie, bez względu na płeć. Wiadomo, z płcią, która nas pociąga jest o wiele łatwiej, ale wciąż nie rozumiem Twojego oburzenia.
Z tego co zauważyłam to faceci nie oceniają urody mężczyzn ze strachu o posądzenie o geja i takie zjawisko zauważyłam właśnie tu, na filmwebie.

Kobiecie kobiete łatwiej oceniać, bo jak powszechnie wiadomo to "płeć piękna". Ale mężczyźni nie mają w sobie nic "pięknego"... Jedynie kobieta może coś w mężczyźnie dostrzec. Takie moje zdanie.

użytkownik usunięty
Skillet

Sporo w tym racji.

w Wiecznym studencie była jeszcze ładna potem czas i używki zrobiły swoje ...

IMO to jej najlepsza fotka: http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20130731192421/headhuntershorrorhouse/images/ 2/2c/Tara_Reid.jpg

Ludzie, to nie kwestia wieku, ani nawet operacji. To prochy. Ćpała i chlała na potęgę. Nawet się leczyła, była na odwyku, ale nie wiem czy wytrzymała i czy to coś dało... Niestety to wrak człowieka. Przykry widok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones