Taylor Kitsch

7,5
12 375 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Kitsch

Gambit? On jako Gambit?

użytkownik usunięty

no i jeszcze Liev Schreiber jako Szablozęby. obawiam się najgorszego...

a widziałeś teaser? jak dla mnie nie najgorzej

mogliby znalezc kogos podobnego do gambita z bajki [wersja z lat 90] :)

użytkownik usunięty
pukka

też byłem nastawiony sceptycznie ale jak zobaczyłem teaser i zdjęcie Liev'a i Taylor'a jako Sabretootha i Gambita to od razu się rozpromieniłem xD no oczywiście jeszcze musimy tylko poczekać na efekt końcowy i zobaczyć ich grę aktorską ale wizualnie nie mam żadnych zastrzeżeń :D

I w końcu doczekaem się swojej ulubionej postaci :)
zobaczyłem, kto ma grac Remy'ego to sie troszkę rozczarowałem. Zawsze myśałem, że Gambitem będzie V. Cassel. francuski akcent (Gambit był z Nowego Orleanu)., wiek odpowiedni. Jak dla mnie Kitsch był troche za młody. Ale po obejrzeniu trailera raczej nie bedziemy mieli Gambita w wersjii nastolatka ( jak iceman czy pyro) :)

gambit_7

Gambit po przystąpieniu do X-Men to już facet po przejściach małżeńskich, więc nie moze być nastolatkiem w X4, stąd jest nastolatkiem 17 lat wstecz, w ,,Wolverine"

.bądź optymistą.. ale kurczę - widziałam 3 filmy z tym kolem i za holere nie kojarzę jego facjaty :/

Ja w roli Gambita widzę tylko Josha Hollowaya, czyli Sawyera z "Lostów". Nie mogę pojąć jak oni mogli do tej roli wziąć Kitscha. Obok Wolverinea Gambit jest moim ulubionym X-manem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones