Taylor SwiftI

Taylor Alison Swift

6,5
2 231 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Swift

Jak ktoś jej nie lubi, albo uważa , że nie ma talentu, to znaczy że nie słyszał ani jednej jej piosenki... The best day, Cold as you czy chociaż White horse to nie tylko piękne utwory, ale i wspaniałe historie. Genialny tekst i przepiękna muzyka moga naprawdę wzruszyć... Taylor, według mnie, jest po prostu wspaniałą artystką...

pestka18

zgadzam się w 100 % .....

pestka18

Wiesz, jak ktoś zazdrości komuś talentu, to tak jest.
A, też się zgadzam :)

_Olinka_

I ja się zgadzam. ; ) Naprawdę utalentowana dziewczyna.

pestka18

Od kiedy trzeba lubić gwiazdę, jeśli ona ma talent? Bez przesady.
Piosenki Taylor są ładne, melodyjne i straszliwie popowe jak na to, że wciąż słyszę, że gra country. Poza tym chyba zbyt mało się wyróżnia, żeby być znana przez wszystkich i długo przerwać na rynku. Jest ździebko banalna. Szczerze, już wolę Lady Gagę, bo i muzykę, i sposób bycia ma ciekawszy.

romantic

hahaha przecież właśnie przez to że jej piosenki nie są pospolite i wyróżniają się od tych wszystkich popowych, rock/popowych które były do tej pory. a to że nie wyróżnia się niewiadomo jak? i dobrze. przynajmniej nie będzie uważana za dziwną wariatkę jak ta twoja gaga. za to gaga ma pospolitą muzykę, ile to razy leciały podobne utwory? pełno. a taylor przynajmniej nie można do nikogo porównywać z muzyki bo do nikogo nie jest podobna, ma unikalne piosenki. a jeszcze jedno, są ludzie którzy ani nie oglądają telewizji, ani nie słuchają radia i mało ich interesują nowości o celebrytach, więc wiadomo że nie każdy będzie ją znał. tym bardziej że np w polsce dosyć słabo jest promowana żeby więcej osób się zainteresowało.

pestka18

ale to jest piosenkarka, nie aktorka, a tu jest portal filmowy.. póki nie skomponuje muzyki na miarę Elfmana czy Zimmera, albo zagra lepiej niż Madonna w Evicie, nie powinna dostawać tak wysokich not tylko dlatego, że ładnie śpiewa i wystąpiła w jednym odcinku podrzędnego serialu dla nastolatków..

poza tym mąci dzieciom w głowie przez tą piosenkę co tam coś plumka o Romeo i Julii, a potem dzieci dostają pały na zajęciach :>

pestka18

Ja słyszałam wiele jej piosenek i i tak jej nie lubię. Ani jej piosenki mnie nie urzekły, ani jej głos. Jest tak banalny i pospolity, że aż strach słuchać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones