Taylor SwiftI

Taylor Alison Swift

6,5
2 215 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Swift

proszę o jak najszybszą odpowiedź: jakie włosy ma naturalnie Taylor (proste czy kręcone)?
czytałam na jej blogu, że w dzieciństwie jej mama ciągle jej kręciła włosy, a gdzieniegdzie
jest napisane, że kręcone ma naturalne. jakie ma naprawdę?

alice12321alice

Czemu nie poszukasz w googlach jej zdjęc z dzieciństwa i ze szkoły?

Sony_West

właśnie szukałam i ma kręcone, ale nie wiem, czy to jej naturalne, bo w jednym wywiadzie mówiła, że mama jej w dzieciństwie ciągle kręciła włosy

alice12321alice

ja wrzuciłem w google i są tez zdjęcia z dzieciństwa, gdzie ma proste. Na moje chłopskie oko, to ona ma proste, bo te falujące na zdjęciach wyglądają sztucznie.

alice12321alice

włosy od dziecka ma krecone, jako nastolatka miala szope na wlosach(miedzy innymi dlatego byla wysmiewana w szkole), mniej wiecej taka http://www.cmt.com/sitewide/assets/img/artists/swift_taylor/taylorswift01-280x21 0.jpg z czasem zaczela podkreslac loki, a dopiero od niedawna ma grzywke (podczas sesji dla Vogue scieli jej wlosy),teraz prostuje je na wzor Ethel :)

clajdia

dzięki za pomoc :)

alice12321alice

Naturalne :) Jednak zdecydowanie wolę jej loczki niż proste :)

alice12321alice

A jak już się tego dowiesz, to zjesz sobie serek?

regan_5000

Po prostu mi kiedyś to było do czegoś potrzebne, już nawet nie pamiętam do czego. A serków nie lubię :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones