Podczas wojny toczącej się pomiędzy ludźmi a siłami sztucznej inteligencji, Joshua, były agent służb specjalnych, którego żona zaginęła w niejasnych okolicznościach, zostaje zrekrutowany do wytropienia i zlikwidowania nieuchwytnego architekta zaawansowanej technologii.
Oparta na faktach opowieść o uratowaniu drużyny piłkarskiej chłopców z jaskini Tham Luang w Tajlandii po tym, jak zostali uwięzieni przez ulewny deszcz i niebezpieczną powódź.
Holly została sprzedana przez jej ubogą rodzinę i przemycona przez granicę Kambodży. Będzie tam musiała pracować jako prostytutka w niesławnym K11 wiosce czerwonych świateł. Czekając, aż ktoś kupi ją (cena ma być wysoka, gdyż jest dziewicą) poznaje Patricka, który traci swoje pieniądze i swoich przyjaciół z uwagi na hazard oraz bójki w barach. Nawiązuje się między nimi silna więź, która zostaje nagle zerwana, kiedy Holly zostaje sprzedana handlarzowi dzieci i znika. Patrick rozpoczyna poszukiwania aby odnaleźć ją ponownie, pomóc jej uciec od jej okrutnego przeznaczenia. Podczas swojej podróży pokazuje widzom piękną ale i surową Kambodżę. Holly to nie tylko jedna dziewczyna. Ona jest głosem milionów dzieci wykorzystywanych i brutalnie traktowanych każdego roku, bez należnych im praw i ochrony.