Thomas Brodie-Sangster

Thomas Brodie Sangster

8,2
25 795 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Thomas Brodie-Sangster

Grał też w serialu Netflixowym "Gambit królowej" (The Queen's Gambit 2020) postać szachisty o nazwisku Benny Watts

kderylo1989

I to był jedyny słaby punkt tego serialu. Kowboj/dzieciak wyglądający jak pół dupy zza krzaka. Ni przypiął ni wypiął...

Bokciu

Rozbawiła mnie scena jak powiedział do jakiegoś innego suchoklatesa, żeby o siebie bardziej dbał by nie powielać stereotypu szachisty... Wtedy zrozumiałem, że zawiedli albo scenarzyści, albo casting.

trayleer

Dla mnie sens tej sceny jest taki, że Benny jest tak zapatrzony w siebie, że wydaje mu się, że jest bardzo męskim atletycznym buntownikiem.
Stąd zresztą zdziwienie na twarzy tamtego chłopaka, który jakby chciał powiedzieć "yyy ale ty przecież sam też jesteś chudzielcem?". W takim świetle bardzo odpowiednia scena, i nikt nie zawiódł :)

Bartlomiej_Piechota

Dokładnie, ewidentnie scena była żartobliwa, mina chłopaka mówiła sama za siebie.

trayleer

Przecież to był z jego strony żart i to bardzo udany ;)

e_mu

Jak dla mnie ta sytuacja doskonale go opisuje, jako zadufanego w sobie "buntownika". Z resztą później bohaterki wspomniają że jest narcyzem.

Bokciu

Ha ha podpisuje się pod tym , nie mogę bo znieść na ekranie.

Paulinaa1983

A mi się podobał, jedyny szachista z lat 60'tych wyglądający inaczej niż stereotyp szachisty z lat 60'tych ;). Czyli wszyscy pozostali na filmie.

Bokciu

Zagrał świetnie, ale ta scena f mnaktycznie była wielkim WTF.
Mógł cokolwiek poćwiczyć do roli, a wyglądał jakby po raz pierwszy wyjechał z Somalii

kderylo1989

Według mnie był bardzo dobry, jedyne co mogło go "zawieść: to jego dość dziecinna twarz, bo serio ja gdy go zobaczyłem od razu rozpoznałem że to ten sam z filmu ,,Niania" xD

kderylo1989

Jak dla mnie w Gambicie wyglądał jak dzieciak przebrany za kowboja na bal przebierańców w podstawówce :P

Renata_Skorzepo

Niestety dla mnie wyglądał tak samo, jak dzieciakkkkk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones