Tim BurtonI

Timothy Walter Burton

8,3
21 647 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Tim Burton

Po słabej Alicji i najdalej niezłych Cieniach Burton odkuł się animacją Frankenweenie. Zobaczymy,
czy ta tendencja zwyżkowa potrwa dalej, ponoć kolejna animacja się szykuję.

Sparow5

Ponoć ma kręcić film dla Weinsteinów z Amy Adams i Waltzem.

neo_angin

To zajebiście. Dwóch laureatów Q hehe

Sparow5

Kluczową rzeczą i tak jest to, że produkują Weinsteinowie którzy będą chcieli stworzyć z tego oscarową produkcję. Skoro z SLP, Artystą itd. im się udało to czemu nie z tym xD?

neo_angin

No właśnie, czy Burton będzie miał swobodę działania i w pełni będzie czuć jego styl? Nie wiem jak to się miało poprzednio. Artysty nie widziałem i jakoś nie bierze mnie za to, na razie trzymam się z dala od niemego.

Sparow5

"Artystę" tylko dystrybuowali w USA, a nie produkowali.

Raczej to będzie stonowany film jak "Duża Ryba".

Sparow5

Przy takiej Alicji to widać, że w dużym stopniu marionetką był

Sparow5

Oprócz wspomnianego wyżej ,,Big Eyes" wszystkie inne projekty Burtona na IMDb mają status ,,in development" (w rozwoju), a są to:
- ,,Addams Family" - animowana wersja ,,Rodziny Addamsów". Scenariusz mają przygotować Scott Alexander i Larry Karaszewski.
- ,,Monsterpocalypse" - adaptacja popularnej gry planszowej z wielkim potworami inspirowanymi Godżillą. :)
- ,,Night of the Living" - kolejna animacja, tym razem o zombie. Scenariusz ma napisać pan od ,,...Cieni"
- ,,Beetlejuice 2" - sequel ,,Soku z Żuka", udział Burtona w projekcie jeszcze nie jest potwierdzony.
To tyle. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones