Tim BurtonI

Timothy Walter Burton

8,3
21 647 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Tim Burton

http://www.filmweb.pl/news/Box+Office+USA%3A+%22Avengers%22+bij%C4%85+kolejne+re k
ordy-85164

prywatna porazka burtona i deppa,no ladnie.

aew4334555

Kogo to obchodzi. Przecież było do przewidzenia że wpuszczanie tego filmu tydzień po "Avengers" to samobójstwo.

neo_angin

hehe i juz sie odezwal ostatni sprawiedliwy burtona;p
widzisz slaby marketing i juz nie ma kapusty.zreszta duet burton&depp zaczyna sie przejadac,a efekty mizerne.
lepszy nolan.

aew4334555

Nolan to frajer. Na szczęście Whedon i jego Mściciele dali mi zapomnieć o tym że Cienie to pewnie gniot i dali mi zapomnieć o tym nowym Rycerzyku (co powiesz o tej kampanii i słabym ostatnim Trailerze? Zresztą cienie zarobiły tyle i ile było przewidywane w pierwszy weekend. I tak na zewnętrznych się odkuje.

neo_angin

hehe to bylo pewne jak w banku ze sie zagotujesz.
lepszy nolan' to prowo zeby zobaczyc jaki jad wylewasz na nolana.udalo sie!;]

neo_angin

btw widze ze nie widziales jeszcze mrocznych cieni.
jestem w 10000000% pewny ze tdkr pobije mroczne w kazdej mozliwej kategorii.
co do avengers to zal by bylo nie isc ale nadal mam wewnetrzny dylemat.jak sadzisz ile jeszcze moga grac ich w kinach?2 tyg,miesiac?

aew4334555

Miesiąc na pewno. Ja byłem drugi raz wczoraj tylko tym razem w IMAX (wcześniej w CC bo grali o 12 z napisami, a w IMAX o 19 już nie było miejsc, a jakbym poszedł na 22 to bym musiał później autem o 1 wracać, a nie lubię). Napisałem że to "pewnie" gniot co oznacza że jeszcze nie widziałem. Wiadomo że TDKR będzie lepsze, a z tym Nolanem weszło mi w nawyk żartowanie o nim :). Przynajmniej Krzyżowców idzie powkurzać.

neo_angin

le jak miesiac to spoko.
kurde nie mam tyle hajsu zeby smigac dwa razy do kina na ten sam film o.0
tak,tak zartowanie o nim,jasne;p
no i dobrze zeby ich powkurzac bo nie mozna go slepo wielbic za nie wiadomo co.
wbij na moj temat na deppie i sluz mi zyczenia mosku!:D

aew4334555

Mi się rzadko zdarza chodzić 2 razy, ale zdarza.

neo_angin

nie pierd ol skladaj zyczenia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones