Timothy Olyphant

Timothy David Olyphant

7,5
12 965 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Timothy Olyphant

Koles strasznie długo szukal swojego szczęścia w kinie ale chyba mu się to udało. Mimo prawie 40stki na karku ma coś do zaoferowania swoja osobą i z ciekawością można śledzić jego dalsza kariere. Osobiście pierwszy raz widziałem go w "60 sekundach" gdzie grał luzackiego policjanta. Drugim waznym filmem był "Łowca koszmarów" gdzie zagrał obok Thomasa Jane'a i Jasona Lee gdzie rzucał dziwnymi żartami. naprawde podobał mi się w filmie "dziewczyna z sąsiedztwa" tez drugoplanowa postać ale zły alfons w jego wykonaniu był niezły :> w "Szklanej Pułapce 4.0" był już głównym złym charakterem i pokazał że ma w sobie ten urok złego kolesia. Hitmana jeszcze nie oglądałem ale wybieram się do kina. Żałuje że nie oglądałem tez Deadwood w tym serialu ponoć tez pokazał sie z bardzo dobrej strony. Tak więc mimo 39 lat. pokaże się jeszcze w paru produkcacj i mam nadzieje że beda to filmy akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones