Timothy Olyphant

Timothy David Olyphant

7,5
12 965 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Timothy Olyphant

Wiem ze sie czepiam ale on mi wogłóle nie pasuje do rali hitmana ok ok grał zabójce w krzyku 2 ale hitmen to zopelnie inna postac i jakos sobie go nie wyobrażam w tej roli.

Kirk

a kto twoim zdaniem jest lepszy vin diesel ?? ten paker ?? eeeee tam
olyphant jest dobry, ale statham pasuje do roli hitmana najlepiej

kronozaur

Tak Jason Statham pasowal by najlepiej wystarczy spojrzeć na jego kreacje w obu Transporterach. A jeżeli chodzi o Vin'a Diesel'a to on miał być pierwotnie Hitmen'em od samego początku mi nie pasował do tej roli ale twórcy gry Hitman Blood Money napakowali postac troche muskułami bo chyba myśleli że to właśnie Diesel bedzie go grał.

Kirk

boze jak mozna takiego kolesia na agenta 47 dac... co za obciach..

AzuR_the_ASG_Soldier

Lepiej on niż Vin Diesel ... :) To byłby dopiero obciach :D

Kirk

Najłatwiej jest krytykować a może tak poczekamy na film zamiast zgóry zakładać, że aktor nie pasuje. Łysa pała nie świadczy o zdolnościach aktorskich, czy jest to film wybitny czy krwawe łubu dubu.
To samo było w przypadku Daniela Craiga w nowym Bondzie, Michaela Keetona w ekranizacjii Batmana. Ludzie chcieli zbojkotować "Potop" kiedy dowiedzieli się, że Jerzy Hoffman role Kmicica powierzył Olbrychskiemu.
Złość i oburzenie a potem wszyscy zachwalają pod niebiosa.
Timothiego oceniliście po zdięciu. A widzieliście więcej niż jeden film w jego udziałem?

Kuzynka

Widziałem co najmniej kilka, i wybór tego chudziny mogę tylko do wybrania na tą rolę np. Ewana MacGregora

Kirk

Lepszy jest niz Diesel. Z wygladu Statham lepszy ale ten tez nie wydaje sie byc zly. Chcialbym zobaczyc Olyphanta jakies zdjecie powazne i najlepiej na łyso to byłbym mógł ocenić lepiej :P

crov

czy pasuje czy nie będziemy się zastanawiać jak go ogolą :D

Witcher

Właśnie, w dodatku jakieś felerne zdjęcie. Na łyso, ogolony z kodem kreskowym będzie wyglądał napewno podobnie ;] ;] Podobny jest moim zdaniem, nos ogolnie owal głowy.

BMF

nieeeeee.....nie on....nie ten glos...i musi troche przypakowac...dla mnie tylko Christian Bale....on jest idealny do tej roli...zimny gleboki glos,beznamietny wyraz twarzy....idealna budowa ciala......

son_of_fire

OOOOO nie pomyślałem wcześniej o Christianie, ale masz racje :) Przypomniałem sobie teraz, iż w gazecie jakiejś pisało, że jest jednym z kandydatów do roli Agenta :) Christian Bale = idealny kandydat :D

Master

Według mnie pasował by jeszcze aktor z filmu Mumia. (Oczywisie ten co odgrywal tytulowa postac). Niedosc ze odpowidnio zbudowany to jeszcze posiada typowy face zabijaki...

son_of_fire

Zgadzam się. Christian Bale byłby idealnym Hitmanem.

son_of_fire

O no właśnie, tak pomyślałem, że Christian Bale też będzie idealnym agentem 47! Nie przyszło mi do głowy wcześniej, ale akurat! Nie ktoś pośle maila do producenta czy reżysera filmu prośbą o wyjaśnienie :-)

Willie

Proponuje jeszcze Juliana Sandsa. Imo moim zdaniem najlepiej nadaje się na Hitmana!

Kirk

Jason Statham - koles sie naprawde nadaje na Hitmana, anglik, bardzo czesto pokazujacy sie w garniaku, lezy na nim jak na nikim innym, ma znakomita haryzme jak na Hitmana i nie tylko Transportery o tym swiadcza
Arnold Vosloo - (Darkman,Mumia) nie pasuje bo jest za wysoki, pozatym jest bardzo dobrym aktorem, osobiscie jako drugi w kolejce pasuje na Hitmana
Vin Diesel - nie bylby zlym Hitmanem ale nie widze tego goscia w garniturze, wygladalby jakby w beczce chodzil, za wysoki
Timothy Olyphant - pasuje do X-Men ale nie jako Hitman, ma charyzme nie podobna do Hitmana
Christian Bale - ma zbyt wyrazne rysy twarzy, w dodatku gral zazwyczaj rozle "myslace" a gdzie tam Hitman ma sie rozmyslac, Bale sie zle kojazy z Hitmanem
Julian Sands - starej daty aktor, nie pasujacy wogole postura do Hitmana

@Kuzynka - wiesz ile filmow spierdzielili bo dali dupiatych aktorow, np. AeonFlux, wiec nie gadaj o krytykowaniu...

@all - nie miejcie mi za zle, to sa tylko moje spostrzezenia, ale wiekszosc i tak ma zawsze race, w tym przypadku Statham

Kirk

80% ludzi patrzy na zdjęcie na filmwebie i odrazu oceniają ze on sie nie nada, w filmie napewno bedzie inaczej Timothy Olyphant jesli dobrze go ucharakteryzują.... oczywiscie bedzie musiał pozbyc sie tych swoich bujnych włosów bo jesli tego nie zrobi to ten film nie bedzie pod zadnym pozorem przypominał mi gry.

life_1988

IMHO, Olyphant to świetny wybór. Vin Diesel - szkoda gadać. Statham jest dobry w tego typu rolach, ale Hitman powinien być postacią tajemniczą, a Stathama wszyscy znają, i zamiast kojarzyć go z 47 będą myśleć o Transporterze albo Cranku.

Tu macie zdjęcie Olyphanta z poważną miną:
http://quizfarm.com/images/1126556580deadseth.jpg

Kirk

On kompletnie nie pasuje do tej roli! Vin Diesel juz by bardziej się nadawał

-> http://www.megagames.com/news/html/movies/photosleakedfromhitmanmovieset.shtml

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones