Tokio Hotel

powrót do forum osoby Tokio Hotel

Jeden z najgorszych zespołów jakie powstał z myślą o nastolatkach podobnie jak Killerpilze czy Nevada Tan którzy są też z Niemiec.Jeszcze w jak chodziłem do Gimnazjum to dziewczyny z mojej klasy podniecali się tym czymś a jak ich teraz pytam czy słuchają Tokio Hotel to mówią że dziwią się jak mogli tego słuchać.Szczerze to dziwie się czemu jeszcze Oni się nie rozpadli oby nie byli tyle tat na scenie co np.Metallica.

DoktorLejdo

Zmartwię Cię, ale TH wciąż mają się dobrze. W tym roku mieli trasę po Europie, USA, Ameryce Południowej i Rosji, bilety się wyprzedały (a najdroższe bilety kosztowały 2 tysiące EURO, wyprzedały się także w Polsce ;) ). Może nie jest o nich głośno i nie piszą o nich w Bravo ale oni i tak tego nie potrzebują. A zespołem są już od 15 lat i myślę, że jeszcze wiele przed nimi! :)

FakePersonality

Skoro graja to czyli sa fani.

DoktorLejdo

Są fani, ale ostatnio faktycznie o nich ucichło. Bill robi karierę solową i wygląda bez porównania gorzej niż przedtem :P A w Bravo o nich nie piszą, bo już Bravo chyba nawet nie istnieje :D ja tam lubię parę ich piosenek. Co do reszty, raczej mi zwisa, jednak ich najnowsze dokonania są moim zdaniem gorsze i mniej ciekawe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones