Tokio Hotel

powrót do forum osoby Tokio Hotel

Nienawidze ich podobnie jak Justina Biebera zawsze jak ich widze lub słysze ich piosenki to sie wnerwiam.Dobrze ze maja tak niska note moze beda miec w niedalekiej przyszłosci jeszcze nizasza

sador1991

Popieram ścierwo jak nic :P

sador1991

Popieram. Tokio Hotel to taka sama żenada jak Justin Bieber.

użytkownik usunięty
sador1991

Ludzie, wy wreszcie przejrzyjcie na oczy! "Oni są biseksualni", "obczaj, jak oni wyglądają!", "on jest dziewczyną!". To jest ŻAŁOSNE!! Przede wszystkim zawsze wszyscy się tak wymądrzają, żę wygląd nie powinien mieć znaczenia, że ważna jest osobowość, a jak przychodzi co do czego to co wtedy??? "Jak on wygląda"? I za to się go nienawidzi?! Ma świetny głos i bardzo dobre piosenki o to tu chodzi, skoro jest piosenkarzem.
"Popieram ścierwo jak nic :P" ; "Popieram. Tokio Hotel to taka sama żenada jak Justin Bieber. " - tak jest wam najłatwiej. Napisać, że to żenada i nawyzywać. A gdzie wasze argumenty? Gdzie uzasadnienia?
To wszystko świadczy tylko o waszym niskim poziomie inteligencji i - przede wszystkim - WYCHOWANIA...
Tyle mogę powiedzieć, chociaż chętnie powiedziałabym dużo gorzej to, co o was myślę (czyt. o anty-fanach), ale nie zamierzam zniżać się do tego poziomu.

Lepiej sie nie znirzaj bo jeszcze garbia dostaniesz

użytkownik usunięty
sador1991

A Tobie radzę najpierw poćwiczyć ortografię i dopiero się wypowiadać na forach.

Kolejna fanka tych pajaców

Goracy

Żal mi takich ludzi jak wy....

Beichte211

A mnie ciebie NIE

Goracy

Teraz już nie robią takiej kariery jak pare lat to tylu

sador1991

Popieram. Takie same gówno co Justin Bieber. Ośmieszają muzykę i ogłupiają młodzież. Dość już tej żenady.

sador1991

Zapamiętajcie sobie Kochani hejterzy :D nikt wam nie każe słuchać TH ani oglądać ich w TV, gazetach, INTERNECIE no ale jeżeli wy dalej chcecie robić z siebie nie powiem co to co ja poradzę. Nie wiem wy po prostu jesteście zbyt głupi żeby was urazić to nie ma sensu wrzut na du... społeczeństwa który urodził się tylko po to żeby ludzi wnerwiać bo TH tamto bo Bill taki i owaki to jest tylko kwestia chęci, obojętności, lekceważenia wiecie? skoro coś mi nie pasuje to omijam to szerokim łukiem. Gdybyście tylko chcieli to byście dali sobie spokój i nie oglądali ani nie słuchali jego i ogółem TH aleee nie wy na odwrót musicie co nie? to nie że oni was wpieniają wy po prostu tego chcecie żeby nie wiem co.

sabina_s13

Macie swoje zespoły i swój świat? to po chu.. się pchacie na krzywy ryj do naszego? wiedząc dobrze że tu nie pasujecie czy jesteście aż tak tępi Doktorki? ;) nie mam zamiaru dłużej się nad wami pastwić bo widzę że nie ogarniacie i w ogóle to jak grochem o ścianę ale nie że wy ułomni jesteście wy po prostu nie chcecie nie ma w was krzty szacunku, tolerancji, dystansu nic! nienawiść do TH obraliście sobie za punkt honoru a szkoda bo krytykować można na poziomie.

P.S a tak w ogóle to po co krytykować coś skoro nawet tzw. ofiara Bill i TH nie przeczytają tego bo oni "Nicht Verstehe? po Polsku :D a Fani z Polski mają was "Anty Fanów" za powietrze heh w zabawnym świecie żyjemy :D

sabina_s13

A wode z mózgu dzieciom to robisz ty swoim słodkim pierdzeniem bo to ty pierd... jak poparzony, rzeczy które ni kupy ni dupy się nie trzymają.

sabina_s13

Słuchaj sobie ich dziewczynko

sador1991

Przynajmniej jeden mądry się zanlazł ;) A tak na marginesie mam 20 lat i jestem chłopakiem piszę z konta kumpeli.

sabina_s13

Nie umiesz załozyc konta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones