Tom ClancyI

Thomas Leo Clancy Jr.

8,1
166 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Tom Clancy

Kiedyś, dawno temu, w telewizji publicznej leciał pewien serial. Nie wiem, czy dobrze mi się
wydaje, ale bazował on na twórczości Toma Clancyego (chociaż tego nie jestem pewien).
Chętnie bym go ponownie obejrzał, ale... No właśnie: nie pamiętam nawet tytułu. Jedyne, co
sobie przypominam, to:
- fabuła dotyczyła najprawdopodobniej jakiegoś ładunku nuklearnego, który został skradziony
przez terrorystów; bohaterowie, to jakaś grupa specjalna, która miała za zadanie go odnaleźć;
- podążali za tym ładunkiem przede wszystkim po Europie, był epizod, w którym wpadli na trop
celu, w okolicach cieśniny Bosfor.
Powstało bodajże kilka / kilkanaście odcinków, całość zwieńczona była spektakularną akcją
grupy antyterrorystycznej.
Jak wspomniałem, takowy serial na pewno powstał i był emitowany, ale nie mogę sobie
przypomnieć szczegółów.

springerok

Z opisu przypomina mi to trochę "Pociąg śmierci". Co prawda Clancy nie miał z tym filmem nic wspólnego ale za to inny pisarz(MacLean) miał i to dużo :p Nie jest to też serial, ale kto wie, może to tego szukasz.

mateuszm1995

To niestety nie to. Nie daję głowy, że Tom maczał w tym palce, ale na pewno to był (mini)serial, zaś ładunek w którymś z odcinków znajdował się na jakimś okręcie. W każdym razie, dziękuję za odpowiedź.:)

springerok

http://www.filmweb.pl/film/Centrum-1995-31617

tuba_83

Jak dobrze pamiętam to na Polsacie to puszczali:)

tuba_83

Kurczę! To chyba to! Jesteś wielki (wielka? :) Dzięki! Teraz muszę to tylko jakoś znaleźć.:D

springerok

nie jestem wielki:) znajdziesz serial na The Pirate bay. Szukaj pod //OP CENTER// ale najprawdopodobniej nie ma polskich napisów do tego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones