Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 874 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

Doszły mnie słuchy,że Felton jeszcze nie wie,czy będzie grać w V części... Nie wyobrażam sobie filmów HP bez Toma jako Dracona :( Mam nadzieję,że zagra. Może Wy coś wiecie na ten temat?

narcissa_2

Ja też słyszałam, że może nie zagrać... Z tego co wiem, waha się z powodów rodzinnych. Tak samo jak Ty, myślę, że hp bez Toma to już nie to samo. Mam nadzieję, że jednak wszystko skończy się dobrze. Pozdro :)

narcissa_2

ma grać!! czemu?? bo ja tak mówie!!
jak nie będzie to chyba się załamię. Tom Felton to najlepsze co mogło spotkać hp!!
(no zaraz po rickmanie i tych takich wyjątkach)

pozdrowka

narcissa_2

Gdzieś czytalam że ma zagrać (i całe szczęście:)

narcissa_2

Zagra a przynajmniej tak powiedzaial w wywiadzie:)
Musi zagrać:):)

Pozdrowionka dla wszystkich fanek Toma:)

narcissa_2

Właśnie,wczoraj przeczytałam na Veritaserum.com :

Tom Felton/Draco Malfoy - 95% chance
Although his age and interest in things other than acting, such as fishery, created some doubts early on, Tom told us at the London premiere of Goblet of Fire that not only is he interested in returning for the fifth movie, but for the sixth as well! He's not officially signed on yet, but we can expect a confirmation in the coming months. 95% chance.

Trzymajmy kciuki! Pozdrowienia =)

narcissa_2

ja trzymam bardzo mocno :) w ogóle uważam że gdyby zmieniono któregokolwiek z aktorów (a wiadomo że może tak być), to już nie będzie ten sam HP... wyobrażacie sobie kogoś innego np w roli Malfoy'a, Snape'a czy Harry'ego? bo ja nie!

a jeśli jednak Tom coś odwali i nie zagra w V i nastepnych częściach, to już my się do niego przejedziemy i "delikatnie" mu uświadomimy że nie może rezygnować ;)

pozdro dla fanów Toma i HP :)

narcissa_2

ja dopiero dzis to przeczytałam, ze moze nie zagrać! jakos nigdy wnikliwie sie nie przygladałam listom potyczących obsady - az jakoś tak dziś....dla mnie było oczywiste ze Draco, to tylko Felton...a tu...
no niby te 95%...ale do dzis to nie jest potwierdzone....kurde...bedzie przekichane jak nie zagra!!

Ma_Osoba

beznadziejnie bedzie ... potter ze zmieniona jakas osoba nie bedzie juz tym potterem co zawsze....

Cady

zmieniac obsade kótrą znamy juz z 4 części ..
to jest przesada więc..
musi zagrać :)
pozdraiwma:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones