Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 818 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

Uwielbiam go. Widziałam go we wszystkich częściach HP i "Anna i król". Szkoda tylko, że obcina włosy. Najfajniej wyglądał w czwartej części Harrego Pottera. Fanki napewno wiedzą o jaką mi chodzi fryzure ;D
No i urodziłam się tego samego dnia co on xD choć inny rocznik :P

Iza94

Też go uwielbiam, jeden z najprzystojniejszych aktorów w HP :D Jest strrraszliwie przystojny, a scena w łazience była najlepsza ze wszystkich! Ogólnie w Księciu Półkrwi najlepiej zagrał! Uwielbiam go!

Pixuella

Racja, ta scena w łazience :) Lubie też z Więzień Azkabanu jak dostaje w nos ;D Albo jak zamieniają go w fretkę. W ogóle lubię z nim wszystkie sceny. Najlepszy aktor z Harrego Pottera! :)

Iza94

On i Alan Rickman to moi ulubieni aktorzy.:-)
Przed premierą oglądam sobie wszystkie części HP, ale tak, że szukam Draco. Tzn. w scenach, w których normalnie się na niego nie patrzy ja go uważnie obserwuje.

Pixuella

scena w łaziemce wymiata wszystko, to jak dostał w nos od hermiony też wielkie było :D w pierwszych częściach momentami był zabawny w wielu scenach i też je lubiłam :D I fajnie tak unosił brwi :D

Iza94

TEŻ bardzo go lubię :)
Na pewno jest ładniejszy niż Daniel

wiki11

Zgadzam się, chociaż nie powiem kiedyś Dan mi się podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones