Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 850 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

W ostatniej część był fenomenalny. Jeśli nie odstanie oscara, to chyba przestane wieżyć ze dostają je ludzie z talentem. W 6 cześći zagrał tak profesjonalnie że nie mogłam uwierzyć, że to ten sam dzieciak który grał Draco w poprzenich częściach. Brawa dla niego, i życze mu aby po potterze ktoś zaangażował go do trudnych filmów, bo uważam ze już do nich dojrzał.

Tutekhed

no może na Oscara to jeszcze za wcześnie:P ale zgadzam się Tom pokazał, że jest świetnym aktorem :))

i dostał już kilka propozycji do nowych filmów :D

kamazdw1

Może faktycznie, jeszcze nie oscar, ale wiele prestiżowych wyróżnień. Mam nadzieje że chłopak będzie wybierał role z głową. (-;

Tutekhed

no ja też mam taką nadzieję :))

użytkownik usunięty
Tutekhed

Oscara się dostaje za ambitne role raczej, sprawdź sobie.

Tutekhed

Mnie też Tom bardzo się podobał w Księciu półkrwi ;)
Wreszcie się mógł wykazać :D ;*

LadySarra

Był fenomenalny i co naważniejsze prawdziwy, może kto wie, za 5 lat, będzie miał okazje odbierać najbardziej prestiżową statuetke w świecie filmu.? Zobaczymy ; >
Jak narazie dla mnie ma 10000 punktów za role w potterze.

użytkownik usunięty
Tutekhed

Tak, zgadzam się! Tom ukradł cały 6 film! Aż mnie szokło, od ostatniej części zrobił takie postępy w graniu... ale rola z Pottera na Oskary to chyba nie przejdzie...

zgadzam sie z Najcudniejsza..ambitna rola to nie jest, to po pierwsze, po
drugie pisze sie wieRZyc, nie wieŻyc, i bardzo sie ciesze ze nie ty
przyznajesz oskary, to dopiero byloby dno..

użytkownik usunięty
Tutekhed

chyba nie wiesz co to jest oscar...





Chyba jeszcze za wczesnie ale kto wie może kiedyś ;]

Tutekhed

Droga Tutekhed.
Zgadzam się z tobą, że bardzo zaskoczył tak wspaniałą grą aktorską, ale uważam że na oscara to sobie jeszcze nie zasłużył. Uwielbiam go, jest naprawdę przystojny i w ogóle, ale na świecie jest dużo aktorów, którzy są od Toma dużo lepsi, mają za sobą wiele dopracowanych i staranie zagranych ról a oscara nie dostali. ;(
Takie życie.

użytkownik usunięty
Half_blood_princess

Eeee, z tym Oskarem to trochę na wyrost... a nawet bardzo.

Może i Oscar to najbardziej prestiżowa nagroda na świecie, ale za kino amerykańskie, a to się w ogóle nie umywa do kina europejskiego. Więc są o wiele bardziej znaczące nagrody, właśnie za kino europejskie..
I mówię wam, że on je kiedyś dostanie. Oscara też :)

Tutekhed

Tom jest Super ! On świetnie gra...i widać to w szóstej części Harry'ego Pottera ;) No może na oscara JESZCZE nie zasłużył...ale mam nadzieje, że gdy zagra w poważniejszym filmie , to go otrzyma....xD

TOM FELTON górą !!!

Uwielbiam go...;)

Jasperek123443

Oscary już dawno przestały być ambitne i prestiżowe, bo towarzystwo wzajemnej adoracji jakim jest Akademia przyznaje je coraz większym gniotom. A co do Toma to jest według mnie najlepszy jeżeli chodzi o te wszystkie gwiazdki z Pottera i mam nadzieję, że jego kariera (jeśli nie aktorska to muzyczna) będzie się dalej rozwijać.

natalia_

On ma taki intrygujacy wyraz twarzy. Zgadzam sie, ze w ,,ksiaciu polkrwi" byl fenomenalny. Najlepiej pokazuje to scena w lazience gdzie walczy z potterem- mistrzostwo! 6 czesc jest najfajniejsza i to wylacznie zasluga Feltona.

kamacool4

Ooo tak. :D scena w lazience byla the best! Walczyl ze soba,jak ma postapic. i te jego silne,meskie ramiona. :D

chlopak marzenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones