Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 869 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

Tom Felton

użytkownik usunięty

Zakochałam sie w nim!! Kocham go bez granic i nie umiem bez niego zyć. Jezeli macie jakies informacje, adresy, zdjecia prosze przesyłajcie. Błagam!!

użytkownik usunięty

daj swój e-mail to przyśle ci cały plik o nim

użytkownik usunięty

Tom podobasz mi sie bardzo jestes super nie moge bez ciebie zyc kocham cie

użytkownik usunięty

jk możesz mi wysłać to serdeczne dzięki mój email ewelina_eb@o2.pl

użytkownik usunięty

Czemu ty mieszkasz w Angli, a nie w Polsce? Radcliffe to ściema i niewiem jak moja przyjaciółka mogła się w nim zakochać, ale ja kocham cię bez granic!!!

użytkownik usunięty

jeśli masz coś onim to przyślij:gosia.kostun4@wp.pl

użytkownik usunięty

Hej, mi tez mozesz wyslac :D samantha_@op.pl

użytkownik usunięty

NA PEWNO MASZ NIE JESTES MNA JA WIEM O NIM WSZYSTKO MOJA MAMA PRACUJE W WARNER BROSS...

użytkownik usunięty

Ty od mamy.. i Ty od pliku.. Wszystkie fanki Toma =* klikajcie do mnie na gadu (1692377) lub maila (cassidy_13@wp.pl) (nie mam 13 lat ;) ) lub zagladajcie na bloga, mam lay'a z Tomem (www.cassidy.blog.pl) pozdroooooo dla Was =*

użytkownik usunięty

Tak a moja jest jego sekretarkom!! Skoro pracuje w WARNER BROSS to co ty robisz w polsce. A no tak rodzina cię zostawiła by robić karierę u boku Toma Feltona!!

użytkownik usunięty

nie jesteś sama !!! ja też go kofffam i to baaaaaaaaaardzo :) jest taki słodziuchny i wogóle .... tak samo koffam Daniela :) pozdro dla ich fanek łączmy się =)

użytkownik usunięty

dolaczam sie do was tez go kochan jest poprosxtu boski

użytkownik usunięty

SiEmKa WsZysTkiM faNkOm TaMa!!!Moze was to zaciekawi ze zdobylam emaiel Toma ale nie jestem pewna ale raczej to jego!!!!!!!!

Contact Tom

The following are just fan mail addresses, I will not give out his email address, nor personal mailing address, out of respect for him. So you can send your letters here (its is where they are filming HP)...who knows, you may get a response back:

Tom Felton
c/o Harry Potter and the Prisoner of Azkaban Productions
Leavesden Studios
PO Box 3000
Hertfordshire
WD25 7LT
England
United Kingdom

OR

Tom Felton
c/o Warner Bros.
4000 Warner Blvd.
Burbank,
CA 91505
United States

AnD:Adresik:37 Lodge Road

Fetcham

Surrey

KT22 9QY

AnD:emaiel:tom@tomfelton.com

tomfelton@tomfelton.com

użytkownik usunięty

SiEmKa WsZysTkiM faNkOm TaMa!!!Moze was to zaciekawi ze zdobylam emaiel Toma ale nie jestem pewna ale raczej to jego!!!!!!!!

Contact Tom

The following are just fan mail addresses, I will not give out his email address, nor personal mailing address, out of respect for him. So you can send your letters here (its is where they are filming HP)...who knows, you may get a response back:

Tom Felton
c/o Harry Potter and the Prisoner of Azkaban Productions
Leavesden Studios
PO Box 3000
Hertfordshire
WD25 7LT
England
United Kingdom

OR

Tom Felton
c/o Warner Bros.
4000 Warner Blvd.
Burbank,
CA 91505
United States

AnD:Adresik:37 Lodge Road

Fetcham

Surrey

KT22 9QY

AnD:emaiel:tom@tomfelton.com

tomfelton@tomfelton.com

użytkownik usunięty

hehe e-mail jest prawdziwy =)
a teraz coś ode mnie =]
http://thomasfelton.w.interia.pl/ -) moja stronka o Tomie i jego nieoficjalny FC !Zapraszam wszystkich fanów!!

http://thomasfelton.w.interia.pl/ -) my site about Tom and him unoffical fan-Club =)

użytkownik usunięty

Oficjalne zna kazdy ale..
Dziecino, skad ty wzielas adres domowy? takiego czegos w zyciu by w necie nie podali, to jakas sciema!

użytkownik usunięty

cZY KTOŚ LUBI DANIELA RADCLIFFE??????????????????? WIECIE, ZE BĘDZIEMY GRAŁY SOBIE W FILMIKU O HARRY'M POTTERZE? BĘDZIEMY OBOK TOMUSIA DANIELUSIA RUPUSIA

użytkownik usunięty

wejć w onet napisz draco malfoy i tam szukaj ,a będziesz miała adresy do toma!!!

użytkownik usunięty

hALO LUDZIE ILE WAS TU JEST NIE SPAĆ DOBRA PISZCIE COŚ CZY JAK? CHCEMY SIĘ TROCHĘ WIĘCEJ DOWIEDZIEĆ O NASZYM MALUTKIM TOMUSIU!!

użytkownik usunięty

Jesteśmy Olga i Martyna mamy z Tomem mnustwo artykułów. Zbieramy o nim wszystko.

użytkownik usunięty

NAPISZ COŚ WIĘCEJ O TYCH ADRESSSACH I PODAJ NAJLEPIEJ STRONĘ!

użytkownik usunięty

CO TY SOBIE IDIOTKO MYŚLISZ JA JESTEM JEGO NAJLEPSZĄ FANKĄ MAM NA WET JEGO AUTOGROF ZDOBYŁAM GO KIEDY BYŁAM A LONDYNIE U CIOTKI NA PREMIEŻE FILMU MAM Z NIM KILKA ZDJĘĆ I NAWET Z NIM GADałam ty nie masz o nim bladego pojęcie tak naprawdę to chodził z emmą ale się rozstali !!!!

użytkownik usunięty

CO TY SOBIE IDIOTKO MYŚLISZ JA JESTEM JEGO NAJLEPSZĄ FANKĄ MAM NA WET JEGO AUTOGROF ZDOBYŁAM GO KIEDY BYŁAM A LONDYNIE U CIOTKI NA PREMIEŻE FILMU MAM Z NIM KILKA ZDJĘĆ I NAWET Z NIM GADałam ty nie masz o nim bladego pojęcie tak naprawdę to chodził z emmą ale się rozstali !!!!

www.walnijsiewglowe.pl, hehe zenada.......

użytkownik usunięty

ZDOBYŁYŚMY EMAIL toma PRZEZ PRZYPADEK CZY CHCECIE GO MIEĆ? JEŻELI TAK TO DAJCIE ZNAĆ

użytkownik usunięty

Js chcem!!!!!! Mój e-mail: paulbar@interia.pl

użytkownik usunięty

cZY TO NADAL AKTUALNE!??????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????

Za parę miesięcy będziecie się czerwienić, jak przeczytacie swoje posty, nie wiem po ile macie wszystkie lat, ale to trochę przesada doprawdy. Ja mam lat 15 lubie Toma jako aktora, lubie jego role w filmach, lubię Dracona Malfoya w książce, ale ludzie, nie wypisuję :OHH! kOCHAM TOMA...zAKOCHAŁAM SIĘ W tOMUSIU I ZAWSZE BĘDĘ GO KOCHAĆ....iDIOTKI, TO JA JESTEM NAJLEPSZĄ FANKA TOMUŚKA, JA Z NIM GADAŁAM! Tak jasne, niedługo przeczytamy, że któraś polka z nim spała. Wstyd, naprawdę. Przeież żadna z was nie zna go osobiście, jak możecie kochać człowieka za zdjęcie ? Typowe zachowanie wieku dojżewania..

użytkownik usunięty
Ayu_rin

MASZ DUŻĄ RACJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

Zgadzam się. Kiedyś Tom mi się strrrasznie pododbał i nadal mi się podoba. Jako chłopak, aktor... Ale go nie kocham :D. Parodia dziewczyny, czy Wy na pewno wiecie co to znaczy kochać??? Polenizowałabym nad tym:/.

użytkownik usunięty

Acha pewnie i tak wszystkie o tym wiecie, ale oficjalna strona fanclubu Toma i jego blog są na stronie www.tomfelton.com

Ja właśnie piszę maila na adres podany tu wcześniej, czyli tomfelton@tomfelton.com i mam nadzieję, że to ten adres i że Tom mi odpisze... Pozdrawiam!

oops_error

Nie odpisze Ci, ty chyba nie wiemsz ile nastolatek w których burzą sie hormony pisze do niego, on nie ma sił odpisywać...

użytkownik usunięty

Ale jestes glupia!!! Moze ty go widzialas a my nie ale to nie znaczy ze jestes najlepsza jego fanka!!! Ty tey nie masz o nim bladego pojecia, Skad mamy wiedziec ze sobie tego nie zmyslilas?? Jestes glupia bo nawet nie wiesz ze nikt ci sie na to nie nabierze!!!

użytkownik usunięty

Zgadzam się całkowicie! Mam takie samo zdanie na ten temat

Ayu_rin

zgadzam sie w 100%,jak zobaczylam temat tego posta to tak samo pomyslalam:) normalnie paranoja....

użytkownik usunięty

Ja trez padłam ofierze tej miłosci do TOMA, i zrobiłam blog o nim tam mozesz sobie o nim poczytac www.tenbit.m_humorek.pl

Wybaczcie mi ale jestescie zalosne! Kochac czlowieka jak sie go nie zna? Na jakiej podstawie? Zdjecia? Tego jak gra? Odrozniajcie lubienie od zakochania! Zachowujecie sie jak gowniary.

Mrs__Silas

Trzeba zacząć od tego, że one nie kochają Feltona tylko ekran czy telewizor, w którym go zobaczyły...

PS. Nie można kochać kogoś kogo zna się tylko z kilku filmów... Wiem to z doświadczenia. Nie martwcie się... Za jakiś czas wam to minie.

O matko ale to jest żałosne, co piszecie. Nie rozumiem waszej miłości do niego, i widać wiele osób też nie rozumie. Kochacie się w kimś kogo w ogóle nie znacie. I faktycznie jak będziecie starsze to będzie wam wstyd, że piszecie takie pierdoły na jego temat. Aktora się przede wszystkim ceni za to jak gra, a nie za to czy jest ładny czy brzydki. To jest po prostu okropnie żałosne i wy jesteście załosne. Jeszcze się kłucić kto jest większą fanką, a kto mniejszą. I te bajeczki na temat grania z nim w filmach czy wspólnych spotkaniach. Czemu nie napiszecie od razu, że byłyście jego dziewczyną? Przecież to by było równie na takim samym poziomie jak to co piszecie teraz.
Boże =/

abcdefghijk6

:) a ja mam 21 lat :P i nie kocham toma :) bo nie jestempedofilką :) ale fajnie gra :) i nie spałam z nim :P moja mama też nie :P siory jeszcze musze spytac ...

nikolcia

hahahaha rany boskie ale te nastolaty są głupiutkie... ja chyba taka nie byłam ;) zaraz do niego napisze maila i sie spytam czy by do mnie nie przyleciał na kolacje haha on ma was wszsytkie gdzieś!!

To jest z deka pogiete. Na tym skończę swój komentarz.

Justyna

bardzo ladnie dziewczyny....dajecie swietny popis swojej glupoty, tylko pogratulowac....heh zabawnie sie takie cos czyta, bo wiecie myslalam ze nic mnie juz na FW nie zaskoczy a tu taka suprise... jak go tak bardzo kochacie to ledzcie do niego i mu sie oswiadczcie:):):) to chyba w Polsce jakas nowa odmiana paranoi...

lexi_20

Jesteście najlepszym przykładem na to, że głupim nastolatkom 'HP' przewraca w głowach...

Nie możesz bez niego żyć??? Więc jakim cudem nie jesteś jeszcze martwa??? Można być czyjąś fanką, ale żeby pisać takie głupoty. To naprawdę żałosne. Wiesz co? Wejdź sobie na google i kliknij na grafikę. Tam znajdziesz różne jego zdjęcia.

hahaha, ale się usmiałam :P Też mogę tak napisać, o patrzcie:
on jest moim misiemwprawdzie uważam że jest obleśny, ale kiedy przechodziłam koło niego, jak odwiedził mojego brata, który jest jego najleszym przyjacielem, i w ogóle grał z nim w filmie, to spytałam czy nie zechciałby ze mną chodzić i on w odpowiedzi porwał mnie w ramiona i rzucil tę kretynke Watson. Nie wolno w końcu tracić takiej okazji. Teraz Tomuś promuje swój nowy film, w którym gra szuję z przylizanymi włosami, więc zabrał mnie do Londynu i teraz czerpię z życia pełnymi garściami. :P a tego posta piszę z prywatnego latopa Tomusia, który oczywiście mówi perfekcyjnie po polsku.. ups, chyba przeczytał co piszę, pewnie zaraz sztrzeli mi w twarz i wróci do Watson... :P
opamiętajcie się... :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones