Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 850 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

Nie wiem, czy to prawda, bo ludzie lubia pisać różne rzeczy na temat znanych ludzi, które często są bzdurami wyssanymi z palca, ale mimo to zapytam.

Niedawno czytałam, że Tom jest podobno bardzo wrażliwy i troskliwy.

Zastanawiam się własnie, czy to jest prawda. Oczywiście, zdaje sobie sprawe, że wy też tego nie wiecie, ale jednak tak się nad tym zastanawiam od teraz.
Tom to na pewno świetny, profesjonalny aktor - Draco Malfoy'a gra genialnie.
Ale jakim jest czlowiekiem, nie wiadomo.
Ale ciekawi mnie, czy ta informacja jest prawdziwa.
A wy czytliście coś na ten temat?

bellatrixnet

Hej! Hmm.. mi też trudno stwierdzić jaki Tom jest naprawdę, bo go nie znam:)

mogę tylko tak sądzić, po obejrzeniu wywiadów z nim czy czytaniu różnych artykułów:) ostatnio nawet w Bravo jakiś chyba był, bo na necie widziałam skany do artykułu.

oglądając z nim wywiady na youtube zdaje się być bardzo sympatycznym i miłym człowiekiem, na pewno ma niesamowite poczucie humoru i myśle, ze docenia swoich fanów i nie jest zapatrzonym w sobie "aktorzyną", często w wywiadach dziękuje za kompelementy od fanów i w ogóle:)

pozatym śpiewa i gra na gitarze...więc jak tu nie być wrażliwym:D
na jego profilu na Twitterze czytając jego notki uważam, że jest normalnym chlopakiem/facetem;)

pozdr;)

kamazdw1

Oglądałam wiele wywiadów z tomem i czytałam jego wypowiedzi. Wydaje się być facetem normalny, który nauczył się żyć z tym, ze ludzie go rozpoznają. Nie gwiazdorzy, tylko szanuje fanów. Nie wywołuje skandali, jak jego kolega z planu [tak, Dana mam na mysli ^^] ponadto w wywiadach wypowiada się naprawdę hm.. z pasją i gromnym poczuciem humoru. Ja myślę, że to, że mówi o sobie jako miłym facecie to nie żadne bajanie i mydlenie oczu. Tom na prawde wydaje się byc normalny.

bellatrixnet

Tom ma teraz zagrać w jakimś wojennym filmie, żołnierza podobno :D
jestem bardzo ciekawa jego roli:)

wiadomo, że HP przyniósł mu już jakąś popularność i jest rozpoznawany, ale jak zacznie dostawać role (miejmy nadzieje) będzie jeszcze bardziej:) wtedy też się okaże, czy sodówa mu nie uderzy do głowy, ale myślę, ze jeśli teraz potrafi być skromny to mu to zostanie:))

kamazdw1

Wydaje mi się, iż sława nie spiętrzyła w nim ego (jak w co po niektórych). Z moich obserwacji (oczywiście, jedynie na podstawie materiałów) wynika, iż TOm jest osobą sympatyczną i poświęcającą się swojej pasji. Oby tak pozostało :)

bellatrixnet

Jak go oglądam na youtube (wywiady), notorycznie odnoszę wrażenie, że jest kulturalnym i sympatycznym facetem, ale dość nieśmiałym i zakompleksionym. Przepięknie się uśmiecha, okazuje entuzjazm, ale za wszystkim, co mówi, kryje się jakiś taki brak pewności siebie. Podziwia innych, mówi z ULGĄ o wspaniałych recenzjach, jakie zebrał za Księcia Półkrwii, swoją przyszłość aktorską uzależnia od tego, czy nadal będzie lubiany przez widzów, a widać po nim stres i ciągłą czujność, a nie z trudem skrywaną dumę, jak u innych gwiazd Pottera. Tak, przypuszczam, że możesz mieć rację. Wrażliwość i czułość świetnie do niego pasują.

midian

Bardzo ładnie napisane ;)
jak obejrzałam po twoim wpisie wywiad, to faktycznie amsz racje. Jest mało pewny siebie i no cóż, wydaje się bać, tego co ludzie o nim myślą.
Jak dla mnie, to on jeden z czwórki głównych bohaterów osiągnie 'wieczny' sukces. ;

użytkownik usunięty
bellatrixnet

Tak, czytałam dużo na jego temat i to podobno prawda. Wywnioskowałam z wywiadów z innymi aktorami z Pottera, a poza tym... przecież to, że gra złego MAlfoya nie znaczy, że sam Tom taki jest.

Ja zaś czytałam, że lubi wcielać się w złe charaktery i uwielbia grać Malfoy'a ale faktycznie, wydaje się strasznie sympatyczny , uwielbiam go ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones