Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 110 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

Tom Hiddleston wystąpi w tytułowej roli w adaptacji sztuki Szekspira wyreżyserowanej przez Josie Rourke. W rolę Meneniusa wcieli się Mark Gatiss (którego pewnie wszyscy kojarzą z Sherlocka).
Więcej tu: http://ntlive.nationaltheatre.org.uk/productions/ntlout5-coriolanus Wszystkie bilety sprzedały się oczywiście szybciej niż ktokolwiek zdążyłby wymówić "I'm burdened with glorious purpose".

Pierwsze kino w Polsce, które już zapowiedziało transmisję to Kino Mikro w Krakowie:
http://www.kinomikro.pl/wydarzenia.php?d=li&idw=0d48469485614a
Jeżeli ktoś dowie się o transmisjach w innych kinach, w innych miastach, dawajcie znać. Męczcie swoje kina pytaniami, bo spektakl sporo kosztuje i żeby się zdecydowali muszą wiedzieć, że jest zainteresowanie.
Prawdopodobnie więcej kin zdecyduje się na retransmisję w późniejszym terminie.

Gladis88

Właśnie widziałam - teraz czekam tylko kiedy mogę kupić bilet. Do kwietnia nie doczekam... No chyba, że w kwietniu zobaczę drugi raz :D Jednak nie jest tak źle z tą naszą Polską ;)

Gladis88

Super, ze zamieścili już oficjalną in formację. :D Tylko szkoda, że jeszcze nie można kupić/zarezerwować biletów. Jak tylko zauważycie, że opcja kupowania jest odblokowana to krzyczcie, dziewczyny! :3

Julka_21

Można już kupić bilety do Multikina, ale wyświetlają tylko w Multikinach: Gdańsk, Gdynia, Katowice, Lublin. Łódź Silver Screen, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy. Jestem zła, że nie ma Wrocławia. Więc zostają mi Nowe Horyzonty - czekam do kwietnia :/

natajla_fw

Cóż, niektórzy mają gorzej od ciebie. Ja muszę się toczyć do innego miasta, bo w Białymstoku wgl nie mam możliwości by to obejrzeć. Dlatego jadę ze znajomymi do Krakowa, przy okazji zrobimy sobie wycieczkę xD

Koleja

Mieszkam ok. 80 km od Wrocławia, więc też się muszę toczyć :)

natajla_fw

Wrocław Multikino http://multikino.pl/pl/wydarzenia/teatry/coriolanus-national-theatre-live/

MokryPoranek

Wchodzę na 'kup bilet' i wyświetla mi się, że we Wrocławiu nie retransmitują. Chyba im napiszę maila.

MokryPoranek

Update: weszłam jeszcze raz na stronę i okazało się, że jednak w Multikino Wrocław Arkady będzie Coriolanus. Kupuję bilet :D

natajla_fw

khy khy, ja też bilet dla siebie i koleżanki już kupiłam :D nie wypaliło z londynem, więc pozostał wrocław :D aww yiss!

natajla_fw

dzięki :) patrzyłam na inne ponzańskie Multikino i pewnie dlatego mi sie nie wyświetlało :)

Gladis88

Jak w końcu z Krakowem w marcu? Jestem tak podekscytowana, że chciałam teraz ogarnąć co i jak, ale jak na złość serwery multikina padły. W razie czego muszę się teraz porządnie spiąć i pospieszyć z kupnem biletu, żeby nie było tak jak z retransmisją w Kinie Mikro gdzie od kilku dni są wszystkie bilety wyprzedane, a ja jak zwykle nie zdążyłam z niczym. Jest ktoś z Krakowa kto ma jakieś informacje?

HiddenStone

Jeśli ktoś jest z Poznania, to odsprzedam bilet ulgowy [pośpieszyłam się z zakupem, ale jednak nie będę mogła być o tej godzinie w kinie :( ]

Sytia

https:// www. facebook. com/ events/ 1451842641714341

(bez spacji tylko)

HiddenStone

Witajcie drogie fanki Toma i dramatu :)
Powiedzcie mi proszę (może głupie pytanie - ale nie byłam jeszcze w multikinie na żadnej retransmisji sztuki teatralnej), bo kupiłam dziś bilety dla siebie i koleżanki i teraz tak się zastanawiam - czy to jest wersja z napisami czy bez? Dla mnie nie stanowiłoby to problemu (chyba... bo z tym odbiorem Willa w oryginale to bywa u mnie różnie), ale koleżanka może nie być takim obrotem sprawy zachwycona :( Nie widzę informacji na stronie, ale tydzień później jest kolejny pokaz na który zamierzam się wybrać (Frankenstein o którym wspominacie) i na stronie napisane jest już konkretnie podane "Pokaz w wersji oryginalnej z polskimi napisami."


edit: spytałabym w kinie, ale nikt nie odbiera telefonu

Cesare

Retransmisje będą w Polsce z takim opóźnieniem właśnie ze względu na to, że obawiano się małej frekwencji gdyby nie było polskiego tłumaczenia. Przynajmniej tak tłumaczyły się kina, więc myślę, że polskie napisy będą na pewno.

HiddenStone

Ok, to mnie trochę uspokoiło. Dzięki wielkie i pozdrawiam :)

Cesare

Na stronie Multikina jest informacja, że pokaz jest w wersji oryginalnej z polskimi napisami, więc spokojna głowa :) Wybiera się ktoś do Katowic?

key_

Już widzę, wniosek: jestem albo ślepa albo zakręcona x)
"Nośnik / Technologia: DCP, High Definition, Digital Dolby Surround, polskie napisy" ;)

HiddenStone

wybieram się na pokaz w czwartek w Multikinie w Szczecinie i czy ktoś mógłby potwierdzić, ile to mniej-więcej może trwać? :)) czytałam, że ok. 2,5h - rozumiem, że w kinie nie będzie żadnej przerwy i reklam... a raczej mam nadzieję, bo trochę mi to pokrzyżuje plany. :D

yootsuu

jak bylam na frankensteinie to trwałf 2,5h + 0,5h przerwa... aha, i jeszcze był taki wstęp, gdzie aktorzy i reżyser mowili o sztuce. (jakies 15min)... nie wiem jak to jestw multikinie, ale mozesz sie sie spytac w informacji czy cos ;)

m_gnomik

tak zrobię ;))

HiddenStone

Niestety dopiero dzisiaj otrzymałam newsletter.
Retransmisja spektaklu jutro w Łodzi, Kino Wytwórnia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones